اپل می خواهد iOS 18 «جسورانه و جذاب» باشد

مهمترین ویژگی  های آی او اس 18 در سال آینده رونمایی خواهند شد. بلومبرگ حدود یک هفته پیش در گزارشی اعلام کرد که شرکت اپل توسعه ویژگی های جدید iOS 18 را متوقف کرده تا به رفع اشکالات آن بپردازد.
با وجود این وقفۀ یک هفته ای، شرکت اپل امیدوار است بتواند نرم افزار آیفون را در سال جاری به روزرسانی کند.
به گزارش مارک گورمن از بلومبرگ در آخرین خبرنامۀ Power On، در داخل شرکت اپل، iOS 18 را با عنوان «جسورانه و جذاب» می شناسند. هدف از این به روزرسانی این است که  iOS 18 در کنار بهبود در عملکرد و امنیت، با ویژگی ها و طراحی جدید عرضه شود.

ادامه مطلب در ادامه
بیشتر بخوانید:

  تحول سیری در iOS 18 با هوش مصنوعی ؛ اپل هم وارد بازی شد
  iOS 17.1 رسما منتظر شد [+تغییرات و به روزرسانی ها]
  نسخه بتا iOS 17.2 با قابلیت های جدید دکمه اکشن منتشر شد

مهمترین ویژگی  های آی او اس 18
در مورد مهمترین ویژگی  های آی او اس 18 جزئیاتی در دسترس نیست، اما گورمن می گوید که iOS 18 «پس از چند سال به روزرسانی متوسط» با ویژگی های  جدید و جذاب برای کاربران iPhone و iPad عرضه می شود. آخرین به روزرسانی عمدۀ آیفون در iOS 14 در سال 2020 انجام شد؛ در نتیجۀ این به روزرسانی، پشتیبانی از ویجت های صفحه اصلی به آن اضافه شد.
 
بلومبرگ پیش از این گزارش داده بود که اپل مجموعه ای گسترده از ویژگی های هوش مصنوعی جدید را بر روی iOS 18 توسعه می دهد.
این تأخیر یک هفته ای در توسعه ویژگی های آی او اس 18 چطور بر عرضۀ آن در سال آینده تأثیر خواهد داشت؟ به گفتۀ گورمن، احتمالا انتشار نهایی این سیستم عامل به طور قابل توجهی به تعویق نمی افتد. او همچنین بدترین سناریو را اینطور عنوان کرد: «احتمالا شرکت اپل در پایان فرآیند توسعه برای از بین بردن اشکالات زمان کمتری خواهد داشت.»
البته ما هنوز هفت ماه با رونمایی iOS 18 در رویداد WWDC 2024 فاصله داریم. تا پاییز بعد و زمان رونمایی از جذابترین ویژگی های آی او اس 18 ممکن است چیزهای زیادی تغییر کند.
به نظر شما جذابترین ویژگی های آی او اس 18 چه خواهد بود؟ مجموعه ای از ویژگی ها و طراحی های جدید را ترجیح می دهید یا دوست دارید باگ های اساسی iOS 18 رفع شود و کیفیت آن بالاتر برود؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
بیشتر بخوانید:

  یکی از قابلیت های iOS 14 پس از سه سال فعال شد
  فعال سازی هات اسپات آیفون [+آموزش تصویری تنظیمات هات اسپات در iOS]
  سیستم عامل اختصاصی ویوو به عنوان رقیب اندروید و iOS در راه است!

منبع: 9to5mac
 

دکمه بازگشت به بالا