دانش و فناوری

اپل قصد معرفی پنج مدل مک جدید ازجمله مک بوک پرو پایه را برای سال ۲۰۲۲ دارد

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در حال کار بر روی پنج مدل مک جدید است که شامل نسخه پایه Mac22 Pro در سال 2022 است.

اپل پنج مدل مک جدید را در سال 2022 عرضه می کند

گورمن در کتابچه اخیر برق را روشن کنید این شرکت می گوید انتظار دارد اپل تا سال 2022 پنج مک جدید از جمله:

یکی مک پیشرفته با تراشه سفارشی اپل که بیش از یک Imec 24 اینچی دوام می آورد

آی مک بوک ایر همراه با طراحی مجدد شگفت انگیز تراشه M2

یکی IMac Mini به روز شد

یک نسخه جدید از IMacBook Pro سطح پایه

یکی IMac Pro جدید با تراشه سفارشی اپل

در حالی که شایعات زیادی در مورد به روز رسانی آی مک، مک بوک ایر، مک مینی و مک پرو اپل منتشر شده است، گورمن به یک پایه جدید مک بوک پرو اشاره می کند. او قبلاً توضیح داد که نسل بعدی مک بوک پرو دارای تراشه M2 مشابه با نسل بعدی مک بوک ایر، با همان تعداد هسته پردازنده به اندازه تراشه M1 و 10 هسته گرافیکی با عملکرد بهبود یافته است. این اولین دستگاه در شش ماه گذشته است که عرضه شده است.

اپل پنج مدل مک جدید را در سال 2022 عرضه می کند

اپل پنج مدل مک جدید را در سال 2022 عرضه می کند

با عرضه جدیدترین مدل های رده بالای مک بوک پرو اپل با صفحه نمایش بزرگ، حذف نوار لمسی کیبورد و داشتن پورت های متعدد، به نظر می رسد مک بوک پرو یک مدل گام به گام در مک باشد. خط تولید. گمانه زنی های قبلی این بود که این محصول متوقف می شود و با مک بوک ایر ارتقا یافته جایگزین می شود. اما تایید گورمن نشان می دهد که مک بوک پرو جدید تا سال 2022 در راه است.

جزئیات در مورد دستگاه جدید نامشخص است، اما سؤالات مهمی باقی می ماند که آیا مک بوک پرو جدید با مشکلاتی مانند استفاده از صفحه نمایش لمسی، حد وسط بین مک بوک ایر M2 فعلی و مک بوک پرو فعلی خواهد بود یا خیر.

ارتقای iMac 24 اینچی و MacBook Pro سطح بالا مطابق انتظارات گورمن برای سال 2022 نیست. در حالی که این دستگاه‌ها امسال به نسخه جدیدی ارتقا یافته‌اند، غیبت آن‌ها در لیست Gorman می‌تواند این گمانه‌زنی را تایید کند که اپل قصد ندارد هر سال مک‌های خود را با تراشه خود ارتقا دهد.

علاوه بر این، مک گورمن خاطرنشان کرد که انتظار دارد آیفون SE را در پشتیبانی از 5G، نسل دوم ایرپاد پرو و ​​عرضه اولین هدست واقعی اپل در سال 2022 ببیند.

نظر شما در مورد عرضه پنج مدل جدید مک از جمله مک بوک پرو مبتنی بر اپل در سال آینده چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا