دانش و فناوری

اپل درگاه سیم کارت فیزیکی را از خانواده آیفون 14 در ایالات‌متحده حذف کرد

اپپل درجریان افتاح روز کیں کود که در آن به کریں سری جدید آیفون 14 و آیفون 14 پرو درکنار اپل واچ سری 8مدل جدید اپل واچ اولترا و همچنین AirPods Pro 2 در نتیجه به طور رسمی اعلام شد که تمامی مدل های آیفون 14 که در ایالات متحده به فروش می رسند، سیم کارت های فیزیکی خود را حذف خواهند کرد و این گوشی ها کاملاً به فناوری سیم کارت وابسته خواهند بود.

حذف سیم کارت از خانواده آیفون 14

مشخصات فنی منتشر شده در وب سایت اپل تایید می کند که آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس با سیم کارت های فیزیکی سازگار نیستند و در عوض از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند که امکان چندین عملکرد تلفن را در یک دستگاه فراهم می کند.

در تول لهمه عرض المعلومات، مزایای سیم کارت اپل مانند حفظه حریم خفیه هذا هذا که هیک سیمکارت فیسیکی برای کردان آن جود درکت درکنار مجموعه عدن کیں نوبور به‌وروت دیگیلی را ازیدید داد.

eSIM یک سیم کارت دیجیتال است که به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به اتصال تلفن همراه از سیم کارت فیزیکی نانو استفاده کنند. با جدود در تحمیل که همه‌غیری از تکیلیک eSIM به‌سرعت در حال حاضر است، اما این تکیلیک هنوز در همه‌کیری نیست. همی تعلیم این شبه را آلیں می‌دهد کرا مدل‌های آیفون 14 دره‌حاضر با سینی سیم کارت فیسیکی در کار از هولتیدمتحده به فروش ریسید ریست.

حذف سیم کارت از خانواده آیفون 14

حذف سیم کارت از خانواده آیفون 14

برنامه رسمی وب سایت تحمیلی از تعریفاتی است که از تکیلیک eSIM در کریز جهان تعریف میکنند. در الحمده‌متحده، نموروده شمل AT&T ,T-Mobile ,US Cellular ,Verizon ,Xfinity Mobile ,Boost Mobile ,H2O Wireless ,Straight Talk ,C Spire و بخی دیر است.

سری جدید آیفون 14 شامل آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون 14 پلاس 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی است.

குர்கை ஶம் பெருக்குக்கு குத்தியுக்க்குக்க்குக்கு குத்தியுக்க்குக்க்குக்கு

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا