دانش و فناوری

اپل تی وی ارزان تر در اواخر سال جاری برای کم کردن فاصله با رقبا عرضه خواهد شد

طبق تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده توسط تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو، این شرکت قصد دارد نسخه‌ای از دستگاه اپل تی وی را در نیمه‌ی دوم سال 2022 معرفی کند که احتمالاً با افت قیمت نسبت به نسل قبل به‌منظور کاهش فاصله با رقبای خود عرضه خواهد شد.

مدل ارزان تر اپل تی وی

او امروز در حساب توییتری خود اعلام کرد که اپل تی‌وی جدید بهبودیافته و درعین‌حال ارزان‌تری داشت که نشان می‌دهد این دستگاه می‌تواند قیمت پایین‌تری داشته باشد که با سایر پخش‌کننده‌های رسانه‌های مانند کروم‌کست گوگل، Fire TV آمازون و Roku رقابت کند.

مدل فعلی Apple TV 4K که در آوریل 2021 عرضه شد، 179 دلار با 32 فضای فضایی فضای ذخیره‌سازی و 199 دلار با 64 فضای فضای ذخیره‌سازی قیمت دارد، نسل قبلی Apple TV HD با قیمت 149 دلار با 32 فضای فضایی فضای ذخیره‌سازی در دسترس است. در مقام مقایسه، پخش کننده های Chromecast و Roku با قیمت کمتر از 50 دلار و گزینه های دیگر زیر

هر دو مدل نسل دوم (2010) و نسل سوم (2012) پ ت ت ت ت ی ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل لو 99 بنابراین برای اپل تی‌وی زیر 100 درجه اولویت وجود دارد.

مدل ارزان تر اپل تی وی

مدل ارزان تر اپل تی وی

همچنین سرویس اشتراک پخش ویدیو + Apple TV درحال‌حاضر بر روی پلتفرم‌هایی مانند Fire TV و Roku در دسترس است، اما مدل Apple TV با قیمت رقابتی‌تر همچنان می‌تواند دستگاه را افزایش دهد و به مشتریان بیشتری بفروشد.

نسل دوم Apple TV 4K اولین نسل جدید اپل تی وی در بیش از سه سال و نیم گذشته بود که در آوریل 2021 عرضه شد، با ویژگی‌های جدید کلیدی ازجمله کنترل از راه دو بازطراحی‌شده با پشتیبانی از دستیار صوتی سیری، تراشه سریع‌تر A12 Bionic، پورت HDMI 2.1 و Wi- Fi 6.

نظر شما درباره احتمال معرفی و عرضه مدل ارزان تر اپل تی وی در نیمه دوم سال جاری چیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا