دانش و فناوری

اپل اکنون آیفون 13 را در کشور هند نیز تولید می‌کند

اپل امروز اعلام کرد که آیفون 13 در هند حدود سه ماه پس از تاریخ برنامه ریزی شده است. این تأخیر به‌دلیل شرایط کاری اسفناک در کارخانه فاکسکان در شهر چنای هند بوده است.

آیفون 13 در هند

پ ب ب ب ب ب ب ب ب ب و و ه ه ه ه ه ه ه ه ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن أار ک ن ن ن ا و و پ ف پ پ پ پ پ ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف پ پ پ پ پ پ پ پ

اپل تولید آیفون در کشور غیر از چین را برای اولین بار در سال 2017 با فیفون SE نسل اول در هند آغاز کرد. در ادامه ، دو مدل دیگر آیفون در این کشور مونتاژ شدند و آیفون 13 نیز قرار بود تا ژانویه امسال به چهارمین.

اس از شکایت کارگران درمورد شرایط کاری ، تولید این دستگاه در کارخانه چنای شروع می شود. جزئیات این مشکلات حقیقتا اسفناک بوده و شامل خوابگاه‌های بدون توالت یا آب، وجود کرم در غذاها و بیماری بیش از اسن است.

آیفون 13 در هند

آیفون 13 در هند

Business Standard هند ماه گذشته گزارش داد که این مشکلات حل شده و آیفون در ماه آوریل آغاز خواهد شد. رویترز همچنین با گزارش رسانه‌ی هندی، رفع مشکلات سوی اپل را اعلام کرده است.

اپل تولید آیفون 13 را در هند آغاز کرده است. این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که این گوشی در کارخانه کارخانه فاکسکان، سازنده قراردادی تایوانی این شرکت ی تولی است.

یک گزارش در ماه فوریه حاکی از آن بود که اپل درزمینه فروش آیفون در هند نیز به نقطه عطفی رسیده است.

به نظر می‌رسد که اپل از هر برند دیگری، از فروش گوشی‌های هوشمند در این کشور کسب درآمد داشته باشد. این در واقع یک چرخش کامل درعرض چند سال است. به طور کلی سهم بازار این شرکت در سال 2018 از 1 درصد می‌شود.

برای روشن شدن مطلب، سهم اپل از فروش گوشی های هوشمند در هند که بر اساس واحدهای فروخته شده اندازه گیری می شود، هنوز به اندازه های کم است که آیفون در رده «دیگران» قرار می گیرد. بااین‌حال، جایی که اپل برتری داشت، در بازار گوشی‌های هوشمند پریمیوم که قیمت آن‌ها بود، 30000 روپیه (حدود

نظر شما درباره آغاز روند تولید آیفون 13 اپل در کشور هند چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا