دانش و فناوری

اپل اعلام کرد که بیش از 1000 برنامه اختصاصی برای ویژن پرو وجود دارد

معاون ارشد بازاریابی اپل اعلام کرد که تاکنون بیش از 1000 برنامه اختصاصی برای ویژن پرو طراحی شده است. ویژن پرو،  هدست واقعیت ترکیبی کمپانی اپل به تازگی عرضه شده است.
اعلامیه اخیر از سوی گرگ جوسویاک، معاون ارشد بازاریابی در اپل منتشر شد. او همچنین اضافه کرد که بیش از 1.5 میلیون برنامه سازگار با این هدست وجود دارد.
بیشتر بخوانید: هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو ممکن است چهار نسل طول بکشد تا آی پد را کنار بگذارد
تاکنون بیش از 1000 برنامه اختصاصی برای ویژن پرو طراحی شده است
این برنامه ها در یک فروشگاه برنامه اختصاصی برای ویژن پرو به نام visionOS در دسترس هستند و از روز اول، یعنی 12 روز پیش، بیش از 600 برنامه در دسترس بوده است. برخی از پلتفرم های کلیدی مانند نتفلیکس، یوتیوب و اسپاتیفای اعلام کردند که برنامه اختصاصی توسعه نخواهند داد و کاربران باید از طریق مرورگر سافاری از این سرویس ها استفاده کنند.
یوتیوب، سرویس ویدئویی متعلق به گوگل، بعداً موضع خود را تغییر داد و فاش کرد که ساخت یک برنامه اختصاصی برای ویژن پرو را در برنامه های آینده ی خود قرار داده است. برخی دلیل تغییر موضع یوتیوب را در  موفقیت این هدست در بازار دانستند. اما از آنجایی یک برنامه ی واسط این کار را انجام می دهد و کاربران برای تهیه ی آن 5 دلار هزینه می کنند، ممکن است این موقعیت دائمی نباشد.
بیشتر بخوانید:

    بررسی اپل ویژن پرو ؛ انقلابی در هدست های واقعیت ترکیبی
    آیفون 14 پرو مکس و 15 پرو مکس اپل پرفروش ترین گوشی های هوشمند جهان هستند
    مشخصات ویوو V30 پرو با انتشار در گیک بنچ فاش شد
    اپلیکیشن رسمی یوتیوب برای اپل ویژن پرو منتشر می شود

نظر شما در مورد ویژن پرو چیست؟ آیا این هدست واقعیت ترکیبی در آینده جایگزین برخی از تکنولوژی هایی که اکنون به صورت روزمره مورد استفاده قرار می دهیم می شود؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت به اشتراک گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
منبع: gsmarena
  

دکمه بازگشت به بالا