دانش و فناوری

اپل از قابلیت Genmoji در iOS 18 رونمایی کرد؛ تولید ایموجی های هوشمند با قدرت هوش مصنوعی

در کنفرانس توسعه دهندگان اپل (WWDC) که امروز برگزار شد، اپل از ویژگی های جدید خود با نام Apple Intelligence پرده برداشت. قابلیت Genmoji به کاربران اجازه می دهد تا برای هر موقعیت و مناسبت، ایموجی خاص آن را ایجاد کنند. همه ما با این مشکل مواجه شده ایم که گاهی به دنبال ایموجی خاصی بوده ایم اما نتوانسته ایم آن را در بین ایموجی های موجود پیدا کنیم. اپل با iOS 18 این مشکل را برای همیشه حل کرده است.

بیشتر بخوانید:

  بهترین سایت های هوش مصنوعی
  بهترین هوش مصنوعی رایگان

قابلیت Genmoji مبتنی بر هوش مصنوعی اپل عمل می کند
Genmoji یک قابلیت مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما این امکان را می دهد تا ایموجی های جدیدی برای استفاده خود ایجاد کنید. کافی است عبارتی که به دنبال آن هستید را تایپ کنید و iOS 18 یک ایموجی جدید و منحصر به فرد برای شما ایجاد خواهد کرد.
از آنجایی که ایموجی ها در واقع کاراکترهای یونی کد هستند که به صورت کراس پلتفرم (قابل استفاده در تمامی دستگاه ها) عمل می کنند، Genmoji به همان شکل عمل نخواهد کرد. در عوض، اپل Genmoji را به صورت تصاویر ایجاد می کند. این تفاوت تکنیکی ممکن است برای کاربران چندان مشهود نباشد، اما قابل توجه است.
Genmoji برای بیان احساساتی که ایموجی های فعلی به خوبی پوشش نمی دهند بسیار مناسب خواهد بود. شخصاً اولین ایموجی که قصد دارم با Genmoji بسازم، یک ایموجی آیپد است.
بیشتر بخوانید:

  بهترین ابزارهای هوش مصنوعی گوگل
  بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای برنامه نویسی
  بهترین هوش مصنوعی برای یادگیری زبان
  بهترین اپلیکیشن های هوش مصنوعی برای اندروید و آیفون

منبع: 9to5mac
شما چه ایموجی ای با قابلیت Genmoji ایجاد خواهید کرد؟ نظرات خود را در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.
  

دکمه بازگشت به بالا