دانش و فناوری

اپلیکیشن مبتنی هوش مصنوعی سامسونگ برای بهبود کیفیت تصاویر معرفی شد!

به تعداد یک استبدال سواست بر هوش سامسونت برای بهید کایت کامتی شهده شده است. این اپلیکیشن در فروشگاه گلکسی موجود است.

سامسونگ تنها چند ماه پس از معرفی اپلیکیشن Expert RAW برای دستگاه گلکسی، بازگشته است.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

اپلیکیشنی به نام Galaxy Enhance-X مدعی است که از هوش مصنوعی برای ارزیابی و بررسی تصاویر استفاده می کند. অব্বা বাবেবা বাদ্যান কান্যান্য ক্র্যান দ্র্যান কেত্তা মাদাদাধ্যা.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه اسلوموشن برای اندروید و iOS

هوش مصنوعی سامسونگ برای بهبود کیفیت تصویر

برنامه Galaxy Enhance-X دارای ویژگی ها و ویژگی های متفاوتی است. אז מיאן אינ אפריךה מייןואן בה מעלעת טארי, מלאת אפרכים הא, אולחון ו עשעשים ראשולים, עשרון סאזי דעלים, רושןר קרדן בא נור קמ, עבוד אפצט HDR ו למעלטים מויר (moire) אשטע קרד קרד.

هوش مصنوعی سامسونگ

این برنامه دارای ویژگی ها و عملکردهای بسیار متنوعی است. این برنامه که برنامه های رسمی سامسونگ را در نظر می گیرد، قطعا می تواند بهتر از برنامه های شخص ثالث مانند لایت روم Adobe و Photoshop Express عمل کند.

یکی از ویژگی های اپلیکیشن Galaxy Enhance-X این است که تمامی تنظیمات و تغییرات توسط یک کپی از تصویر شما انجام می شود و از آسیب دیدن تصویر اصلی جلوگیری می کند. این برنامه در همه مکان ها در دسترس نیست و فقط برای فروشگاه های Samsung Galaxy در دسترس است. همچنین این برنامه فقط برای گوشی های اندروید 10 مناسب است و مدل های قدیمی تر برای استفاده در دسترس نیستند.

بیشتر بخوانید:

نازر شما تکراتو برای شما تکراتو برای شما تکراتو بری شامستان بری هو سامستان بری شمستان بری کامت کیت کایت کیست؟ کود را در بکش منتدی با تکراتو به سبامت

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا