اپلیکیشن رسمی یوتیوب برای اپل ویژن پرو منتشر می شود

معمولا گجت هایی همچون هدست های واقعیت ترکیبی با تعداد برنامه های کاربردی و محبوبی که پشتیبانی می کنند، سنجیده می شوند و به همین خاطر نبود یوتیوب برای اپل ویژن پرو 3,499 دلاری کمی در ذوق می زند.

حتی اگر هدست Vision Pro با چند صد برنامه عرضه شده باشد، قطعا یوتیوب اپلیکیشنی بوده که افراد در همان وهله اول به دنبالش می گردند. تاکنون، هیچ برنامه رسمی از یوتیوب برای این هدست عرضه نشده اما خبر خوب این است که به زودی این اپلیکیشن برای هدست 3500 دلاری اپل ارائه می شود.

ادامه مطلب در ادامه
بیشتر بخوانید:

  اپل ویژن پرو برنامه ChatGPT OpenAI را دریافت می کند
  با عرضه اپل ویژن پرو بیش از 600 اپلیکیشن و بازی در دسترس خواهد بود
  فروش اپل ویژن پرو در ایران با قیمت فضایی ؛ 350 میلیون تومان ناقابل!
  مدیرعامل شرکت نتفلیکس اعلام کرده توسعه اپلیکیشن خود را برای اپل ویژن پرو متوقف می کند
  اولین نقدها از ویژن پرو اپل ؛ نقاط قوت و ضعف هدست واقعیت ترکیبی اپل

اپلیکیشن رسمی یوتیوب برای اپل ویژن پرو منتشر می شود
در ماه ژانویه بود که یوتیوب اعلام کرد هیچ پلنی برای ساخت یک برنامه برای هدست ویژن پرو ندارد. اما به نظر می رسد گوگل در این خصوص تجدید نظر کرده و سخنگوی یوتیوب به رسانه ی The Verge اعلام کرده هرچند که در حال حاضر برنامه خاصی برای ارائه این اپ نداریم، اما قرار است برنامه یوتیوب برای هدست Vision Pro طراحی کنند.

به بیان ساده تر، یوتیوب اطلاعاتی در خصوص در حال توسعه بودن برنامه اختصاصی یوتیوب برای ویژن پرو و یا زمان معرفی این برنامه منتشر نکرده، اما به طور کلی تائید شده این برنامه توسعه و عرضه خواهد شد؛ گرچه زمان آن نامعلوم است.
در حال حاضر، کاربران Apple Vision Pro فقط می توانند از طریق مرورگر Safari و با استفاده از وب سایت یوتیوب، به محتواهای این پلتفرم دسترسی پیدا کنند.
یوتیوب تنها پلتفرم استریمینگ مورد انتظار نیست که یک اپلیکیشن اختصاصی برای ویژن پرو ندارد؛ بلکه نتفلیکس و اسپاتیفای هم در همین وضعیت هستند و معلوم نیست که برنامه های آنها برای این هدست عرضه شود یا خیر.
بیشتر بخوانید:

  بهترین گجت های 2024 ؛ خلاقانه ، هوشمند و جدید
  بهترین گجت های گیمینگ 2024 ؛ معرفی گجت های جذاب مخصوص بازی
  بهترین گجت ها برای کودکان 2024 ؛ راهنمای خرید گجت های کاربردی برای بچه ها
  بهترین گجت های پوشیدنی 2023 ؛ معرفی جدیدترین و جذاب ترین گجت های کاربردی

.
منبع: sammobile
 

دکمه بازگشت به بالا