دانش و فناوری

اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS منتشر شد

امنیت موضوعی است که بسیار از شرکت‌ها همیشه مسئولیت خود ر در همین رابطه مجدداً فعالیتهای ردموندیهای قابل توجه است. رر ساس اخبار و اطلاعات، اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS

مایکروسافت برنامه طولانی مدت خود به نام Defender را در قالبی جدید به گوشی‌های هوشمند می‌آورد. این شرکت مستقر در ردموند، در جستجوی شناسایی خود به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های امنیتی قابل اعتماد، اکنون یک برنامه Defender جدید را در ویندوز، macOS، iOS و Android به صورت یکباره ارائه می دهد.

در این برنامه، مجموعه‌ای از ویژگی‌های موجود است که مایکروسافت دیفندر آن‌ها را مستقیماً می‌کند، اما این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید که آیا بهتر است راه‌حل‌های امنیتی موجود یا خیر؟ رنامه جدید Defender، قابلیت ضد ویروس، محافظت از بدافزارها

مهم‌تر از آن، در این برنامه می‌توانید با سایر برنامه‌ها و فایل‌هایی که فکر می‌کنید، استفاده کنید. ب ه ا م م و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و ااگ یس ب iOS iOS گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS ز ز iOS ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز زر طرف دیگر راباربران iOS در حال حاضر ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند از خطرات فیشینگ وب جلوگیری کنند.

به گفته PhoneArenaبرنامه جدید مایکروسافت دیفندر برای کاربرانی که طراحی شده اند و دارای داشبوردی است که در آن کاربران می‌توانند امنیت خود را مدیریت کنند و حفاظت‌های امنیتی را در یک مکان و به صورت یکجا مشاهده کنند. نکته مهم این است که این برنامه برای استفاده به اشتراک خانوادگی یا شخصی Microsoft 365 نیاز دارد، اما اگر قبلا یکی از آن‌ها را دارید، می‌توانید Microsoft Defender را مستقیماً از فروشگاه Google Play یا اپ استور دانلود کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا