دانش و فناوری

اولین گوشی تاشو کوچک آنر به نام Honor Magic Flip


آنر در حال آماده شدن است تا به زودی از اولین گوشی تاشو کوچک سبک Flip خود رونمایی کند. این محصول قبلا در یک شایعه رصد شده بود و حالا یک گزارش جدید، جدول زمانی عرضه و طراحی Magic Flip را فاش کرده است.

اولین گوشی تاشو کوچک آنر به نام Honor Magic Flip

پیش تر گزارشی داشتیم که نشان می داد گوشی تاشو آنر Magic Flip در جشنواره بهار چین معرفی خواهد شد. این گزارش توسط یک منبع دیگر هم تایید شده است. جشنواره بهار چین امسال بین 21 تا 28 بهمن 1402 میزبانی خواهد شد.

همچنین تصویر غیرواضحی از قاب پشتی این محصول وجود دارد که یک طراحی آشنا نسبت به محصولات آنر را به ما نشان می دهد.

تصویر فاش شده طراحی قاب پشتی آنر مجیک فلیپ را با 2 ماژول دایره ای نشان می دهد. ماژول بالا احتمالا سنسورهای دوربین را در خود جای داده، در حالی که ماژول پایینی دارای صفحه نمایش دایره ای بیرونی است. بنابراین به نظر می رسد طراحی آن کاملا شبیه گوشی های تاشو کوچک هواوی مثل P50 Pocket است.

بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، Magic Flip از یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی تغذیه می کند که از یک باتری دو سلولی 2420 میلی آمپر ساعتی + 1980 میلی آمپر ساعتی تشکیل شده است.

متأسفانه، این همه اطلاعاتی است که در حال حاضر داریم. باید کمی صبر کرد و دید که آیا آنر می تواند با کاهش وزن و لولای جذاب تری که در مجیک V2 داشت، در این محصول هم جذابیت ایجاد کند یا نه؟ شما چطور پیش بینی می کنید؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا