بازاریابی

اولین هفته در Fiverr (500 دلار شارژ)

Fiverr یک پلت فرم مستقل است که در اسرائیل طراحی شده است تا توانایی خرید “کنسرت” با قیمت کمتر از 5 دلار را در اختیار کاربران قرار دهد.

این سرویس در سال 2010 راه اندازی شده است ، به لطف در دسترس بودن برای بازاریابان دیجیتال ، رشد چشمگیری داشته است – همه از سئو تا فروشندگان انرژی آمازون FBA کارهای مهم را به متخصصانی که خدمات خود را از طریق سیستم عامل ارائه می دهند ، می سپارند.

تا سال 2015 ، داستان هایی از ارائه دهندگان خدمات که درآمد / سود قابل توجهی از سیستم ایجاد می کنند ، ظاهر می شوند ، با یک گزارش – SPXMAC – 40،000 دلار + درآمد در هر ماه (یک شاهکار چشمگیر).

با در نظر داشتن این موضوع ، افرادی که مهارت ، تجربه و تخصص واقعی دارند برای ارائه خدمات خود از طریق سیستم ، من خودم جذب می شوم.

برای این منظور ، احساس کردم مناسب است که برخی از پیشرفت هایی که با این سیستم عامل داشته ام را به اشتراک بگذارم. این مبلغ زیادی نیست اما ممکن است به برخی افراد بینش دهد که چه عواملی م worksثر است.

سیستم آنلاین Fiverr (چگونه کار می کند)

مهمترین نکته قابل تقدیر با Fiverr این است که ارائه دهنده مجبور است پیشنهاد خود را برای مشتری ایجاد کند.

در حالی که وب سایت های “مستقل” دیگری نیز وجود دارد ، این امر به مشتری بستگی دارد که شغل / برنامه های خود را قرار داده و ارائه دهندگان خدمات را با ارسال پیشنهادات تسهیل کند. سپس مشتری پیشنهادها را بررسی کرده و انتخاب می کند.

به دلیل ماهیت نامطلوب Fiverr ، راه جدیدی را برای عملکرد سیستم “آزاد” باز کرده است.

ارائه دهنده خدمات اساساً به جای ارتقا the مشاغل قادر به ارائه تعدادی “محصول” / “خدمات” است که با آن می توانند بسته بندی ساختار یافته و منظمی را به خریداران ارائه دهند.

به عنوان مثال ، اگر یک ارائه دهنده آرم هستید – یک سرویس Logo Design را به قیمت 150 دلار آمریکا خواهید فروخت – که خریداران می توانند برای پرسیدن سوال و خرید به آنجا بیایند.

نکته این است که این مدل جدید متفاوت و در بسیاری موارد بهتر از مدل قبلی است. این تمرکز را به طور کامل بر روی محصول / خدمات ارائه شده قرار می دهد ، و ارائه دهنده را تشویق می کند تا حد امکان روند تحویل را ساده کند – امکان کیفیت بالاتر ، قیمت ارزان تر و خدمات کارآمد تر.

اگر می خواهید محصولات / خدمات موثر (سودآوری) برای لیست کردن در سایت ایجاد کنید ، نکته اصلی این است که درک کنید خریداران واقعاً به دنبال چه چیزی هستند و می توانید این کار را به ساده ترین روش تسهیل کنید. اینجاست که من ارائه خدمات خود را شروع کردم.

محصولات / خدمات برای فروش

واضح است که هر بازار / سیستم عامل برنده و بازنده دارد.

مهمترین چیزی که من در سیستم عامل پیدا کردم این است که برای شروع لیست محصولات / خدمات خود در واقع دو راه وجود دارد:

  1. محصولات / خدمات را براساس تجربه خود لیست کنید – اگر طراح گرافیک هستید ، با پرداخت هزینه ای ناچیز مواردی مانند جلد کتاب الکترونیکی ، طرح آرم یا قالب وب سایت را ایجاد کنید.
  2. لیست محصولات / خدمات براساس تقاضای بازار – همانطور که گفته شد ، بسیاری از “بازاریاب های دیجیتال” از Fiverr به عنوان منبع خدمات ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت بالا برای تجارت آنلاین در حال رشد خود استفاده می کنند

به ثمر رسیدن اولین مورد بیشتر طول می کشد. مورد دوم بسیار سریعتر خواهد بود ، اما اجازه می دهد خلاقیت کمتری در نمایش ایجاد شود.

من سعی می کنم این دو را با هم مخلوط کنم – آنچه را که محبوب است تعریف کنم و تعصب خودم را بر آن بگذارم.

برخی از مشهورترین لیست هایی که پیدا کرده ام خدمات نوشتن توضیحات لیست محصولات آمازون است. موفق ترین آنها “SPXMAC” هستند که ماهیانه بیش از 30K / 40K دلار درآمد دارند.

در حال حاضر 3 ارائه دهنده این سرویس وجود دارد و آنها معمولاً روزانه بین 15 تا 30 درخواست برای مهمانی های خود دریافت می کنند. SPXMAC قطعاً پیشگام است.

تجربه خودم

برای روشن کردن ، من این کار را به نام خودم انجام ندادم. شما به یکی از دوستان خود کمک کردید تا تنظیم و سود خود را با ما تقسیم کنید.

برای این کار ، من بر اساس تجربه دنیای واقعی دوستم (او در حال تأمین مالی بود) شروع به لیست کردن تعدادی از خدمات عمومی در Fiverr کردم.

ما شروع به نوشتن مقالات کردیم – تصور می کردیم که تعدادی از وبلاگ های “مالی” با کیفیت بالا (با تکیه بر محتوای با کیفیت ، دقیق و به روز) مایل به استخدام یک متخصص هستند که در تعداد زیادی از معاملات دخیل است ، با یک کنسرسیوم خصوصی در لندن تجارت می کند و همچنین از نظر فن آوری تبحر دارد.

من یک لیست نمایه ای نوشتم که شرح کار وی در صنعت ، تجربیات وی و (مهمتر) دلیل لیست خدمات وی در Fiverr است.

برای قسمت دوم ، او روشن کرد که او به دنبال گسترش نام تجاری شخصی خود است ، و من احساس کردم نوشتن مقاله برای پول مناسب ترین روش برای انجام این کار است. به جای ارسال پست های مهمان ، این یک نمونه قبلی فوری برای هر کسی است که خرید می کند.

به نظر می رسد که این اتفاق نسبتاً خوب پیش رفته باشد (با خرید تعدادی از اپراتورهای وبلاگ مقالات وی و استفاده از نام / چهره وی به عنوان “نویسنده” در سایتهایشان)

در مورد محصولاتی که ما ارائه دادیم ، اولین کاری که ما امتحان کردیم سرویس نوشتن مقاله “Forex” بود. این محبوبیت چندانی نداشته است ، زیرا بازار بسیار شلوغی است و معمولاً به صورت چرخه ای (مثلاً هنگامی که جفت ارز USD / GBP پایین می آید و غیره) اجرا می شود.

مطلبی که بسیار خوب بود مقالات “رمزنگاری” بود – که ما با قیمت 25 دلار برای 10 دلار نوشتیم. این بسیار کم بود ، اما به ما امکان پیشرفت از نظر بررسی / نظرات سیستم را داد.

اکثر افرادی که این بسته ها را خریداری کرده اند فقط به ما امکان می دهند تصمیم بگیریم چه مقاله هایی را بنویسیم (ما بیشتر در مورد روند فعلی بازار ، اهمیت بلاکچین و غیره نوشتیم) – و تمرکز بر گسترش هر چه بیشتر آن را شروع کردیم.

مقالات “کدگذاری شده” خوب بودند (ما در هفته اول هرکدام 500 دلار درآمد کسب کردیم) اما با این قیمت پایین پایدار نبودند. ما هر دو خسته شده ایم و به همین ترتیب تصمیم گرفتیم تا حدی قیمت ها را افزایش دهیم – میزان سود / بهره وری را به طرز چشمگیری کاهش دهیم.

با این حال ، بازخورد دریافت شده و کیفیت خریداران علی رغم کند شدن سرعت خرید ، به طور قابل توجهی بهبود یافت.

توصیه ها

بزرگترین چیزی که در زمان خود در اینترنت یافتم استفاده از چهره شما است.

من در گذشته چندین کار با نام مستعار انجام داده ام. بعضی از آنها قانونی بودند (دومین وب سایت بزرگ را در اینترنت اداره می کردند) ، اما اکثریت آنها به این دلیل بود که من نمی خواستم مردم بدانند من چه کار می کنم.

گرچه این دلیل مشکوکی برای سرپوش گذاشتن بر هویت من بود ، اما واقعیت ساده این است که من را از رشد سریع سریع باز می داشت. به همین منظور ، یکی از اصلی ترین کارهایی که برای دوست خود انجام دادم تأکید بر اهمیت مالکیت نام شما بود – اطمینان از اینکه تجربیات ، ایده ها و تجربیات منحصر به فرد شما به عنوان ماهیت اصلی ارائه می شود که باعث می شود کسی شما را در نظر بگیرد.

اگر تصمیم دارید با Fiverr درگیر شوید ، پیشنهاد می کنم این یکی از معدود راه هایی باشد که می توانید با ارسال محتوای واقعی ، نام خود را بصورت آنلاین “مالک” کنید. آن را به عنوان توسعه یافته هایی مانند LinkedIn یا Twitter در نظر بگیرید – یک نقطه تماس “اجتماعی” که از طریق آن جامعه “آنلاین” می تواند با شما تعامل کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا