بازاریابی اینترنتی

اولین قدم ها برای بازاریابی آنلاین

اولین قدم های کار برای خودتان وقتی تصمیم گرفتید که قدم به سمت بازاریابی آنلاین بردارید ، مواردی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید.

– چرا می خواهم به صورت آنلاین بازاریابی کنم؟

-چه می خواهم به صورت آنلاین به بازار عرضه کنم؟

– درباره بازاریابی آنلاین چه می دانم؟

اگر جواب این است “من نمی دانم” ، امروز روز خوش شانس شماست. برخی از مراحلی را که در مورد بازاریابی آنلاین آموخته ام با آزمایش و تجهیزات بی پایان به اشتراک خواهم گذاشت.

چرا شما

چرا می خواهید به صورت آنلاین بازاریابی کنید؟

آیا این برای بهبود تجارت آفلاین شماست؟

توانایی درآمدزایی بدون ترک خانه؟

یا …

بازاریابی آنلاین آسانتر از بازاریابی آفلاین است ، زیرا بازاریابی آنلاین از خود مراقبت می کند و باعث می شود پول در اتومبیل شما درآمد کسب کند؟

اگر این آخرین جواب باشد تعجب آور است. در بازاریابی آنلاین چیزی به عنوان آسان یا AUTOPILOT وجود ندارد. خوب ، مطمئناً چنین است ، اما به شکلی که بسیاری فکر می کنند نیست. بازاریابی آنلاین ساده است اما آسان نیست. این بدان معناست که برای نصب آن کار زیادی انجام می شود و برای به حداکثر رساندن کارآیی و سود شما نیاز به پیگیری و آزمایش مداوم دارید. امیدوارم الان شما را نترساند. بازاریابی آنلاین سرگرمی بسیار خوبی است و می توانید در سراسر جهان با دوستان خود ملاقات کنید.

بازار / طاقچه شما

بنابراین وقتی که می فهمید چرا شروع می کنید ، از کجا شروع می کنید؟

بازار خاص. طاقچه شما به همین سادگی

بنابراین طاقچه چیست و بازار خود را از کجا می توانم پیدا کنم؟

خوب ، مکان های زیادی برای یافتن آن وجود دارد. اول از همه شما می خواهید یک طاقچه را هدف قرار دهید که در واقع سودآور باشد. آنچه شما نمی خواهید این است که یک طاقچه را به بازار عرضه کنید که در آن هیچ کس هیچ چیز و یا طاقچه ای را نپرداخته که بسیار کم بپردازد. شما طاقچه ای را می خواهید که ظاهراً روند آن را نشان می دهد. این همان چیزی است که همه در مورد آن صحبت می کنند و آنچه مردم می خواهند یاد بگیرند ، استفاده و به دست آورند.

مثلاً

یادگیری بازاریابی آنلاین یک طاقچه بزرگ است که روزانه تعداد زیادی از افراد به دنبال اطلاعات هستند. برای پیدا کردن می توان کسب درآمد کرد طاقچه باید به روندها نگاه کند.

آیا تا به حال فر از زیر لوله آب را دیده اید؟

به هر حال روند آن چیزی است که مردم به آنچه مردم خریداری می کنند علاقه مند هستند.

افراد به دنبال چه هستند؟

نگرانی های اصلی آنها چیست؟

وقتی صحبت از بازاریابی آنلاین می شود ، اینها مهمترین سؤال برای یافتن پاسخ هستند. بنابراین شما باید برخی از تحقیقات را انجام دهید. گفتم بعضی منظورم زیاد است در واقع می توانید بگویید که فروش بازاریابی آنلاین مربوط به تحقیقات بازار است. اگر می دانید چه چیزی را در بازار می خواهید ، می دانید که چه چیزی را برای آنها بازاریابی کنید. اگر می خواهید در بازاریابی آنلاین از بازی جلوتر بروید. یک مجله از فعالیت های روزانه خود داشته باشید.

یک سال از این پس ، شما یک تن از اطلاعات شما می توانید استفاده کنید. تا آن زمان ، شغل بازاریابی آنلاین شما بسیار متفاوت خواهد بود و شما چشم انداز متفاوتی از این موضوع خواهید داشت. در آن زمان باید آنچه را که می خواستید بازاریابی آنلاین را یاد بگیرید فراموش کرده باشید. چرا تصمیم نمی گیرید که در مورد بازاریابی آنلاین به همسر ، دوست یا عضو جدید تیم ، سوالات خود را در ژورنال خود نگه دارید و استفاده نکنید.

آن موقع سؤالاتی داشتید؟

خوب ، اکنون برای شما آسان است. آنها چیزی هستند که امروز از شما می پرسند. بنابراین آنها را به عنوان تحقیق برای یک پروژه بعدی کنار بگذارید و هنگام مطالعه بازاریابی آنلاین ، در مورد مبارزات ، موضوعات و موقعیت های کوتاه خود یادداشت کنید. اکنون تازه کار را شروع کرده است تا بتوانید در آینده از آن استفاده کنید.

حالا چی؟ اکنون شما مشکلات خود را دارید. چگونه آنها را حل کرده و با تجارت بازاریابی آنلاین خود شروع می کنید؟

در اینجا آن است …

مهارتهای شما

مطمئن هستم که شما مجموعه ای از مهارت های خاص را دارید.

آیا این مهارت ها مربوط به بازاریابی و تجارت است؟

اگر اینگونه نباشد ، ممکن است بخواهید مجموعه ای از این مهارت ها را قبل از اینکه خود را به سمت انجام کار بیاندازید ، بدست آورید. چه آنلاین و چه آفلاین. اولین کاری که باید انجام دهید ارزیابی درخت مهارت شما است. یک نقشه رایانه ای ساده می تواند کار را انجام دهد یا فقط آنچه را که می دانید ذکر کنید. آنها را خوب و با تجربه ارزیابی کنید.

سه مهارت برتر را که با آنها بیشتر آشنا هستید احاطه کنید. خیلی خوبه؟ عالی!

آیا آنها اصلاً سودآور هستند یا می توان کسب درآمد کرد. یعنی ، اگر نتوانند درآمد کسب کنند (یا با خیالی و تخیل) اگر نباشند ، مهارت زیر را انتخاب کنید. این در وهله اول تمرکز اصلی شماست. اکنون ، بر سه مهارت زیر تأکید کنید که شما در آن چندان خوب نیستید و یا در آن مهارت دارید اما هنوز هم با مهارتهای برتر خود متناسب هستید. این مهارتهایی است که شما باید روی یادگیری متمرکز شوید. من نیاز به بازاریابی آنلاین دارم.

همان قاعده مهارت های برتر خود را اعمال کنید ، اما با کمی رنگ آمیزی ، آیا اینها مفید هستند و آیا آنها برتر 3 شما را بهبود می بخشند؟

مرحله بعدی!

اکنون شما مهارت هایی دارید که در آنها خوب هستید و بعضی از آنها روی یادگیری تمرکز می کنید. با گذشت زمان 6 مهارت خواهید داشت که در آن بسیار خوب هستید.

به این مقاله برگردید و مراحل را شروع کنید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا