اخبار بازار

اهمیت SEO – کاما

یکی از عواملی که باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان و مشتریان یک وب سایت یا فروشگاه آنلاین می شود ، بهینه سازی وب سایت است. البته روش های زیادی وجود دارد که می توانید تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید ، از جمله تبلیغات آنلاین ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و بسیاری از تکنیک های دیگر ، که همه این موارد با SEO به عنوان مفهوم سئو همراه است. سئو یک فرایند بسیار گسترده تر از بهینه سازی اینترنت است و کلیه عواملی که باعث پیشرفت ، ارتقاء ، کنترل و مدیریت سایت با موتورهای جستجوگر جدید و استخدام می شوند تحت سئو هستند. علاوه بر سایر عوامل ، ما قصد داریم نیاز به بهینه سازی سایت را توضیح دهیم که شامل تغییر ساختار داخلی سایت است.

تفاوت بین سئو و سئو در این است که شما یک هماهنگ کننده بهینه سازی موتور جستجو هستید ، اما وقتی صحبت از بهینه سازی وب سایت می شود ، تعدادی از عوامل داخلی درگیر هستند. مانند تصاویر ، کد و برنامه نویسی ، قالب سایت ، پیوند داخلی ، عناوین ، متا تگ ها ، دسته بندی محصولات یا محتوا ، تولید محتوا و کلیه عواملی که جزئی از ساختار سایت هستند.

چرا سایت خود را برای پاسخ به این سؤال بهینه می کنید؟ باید گفت هنگام طراحی این سایت باید توسط کاربران و مشتریان مشاهده شود ، اکنون با ارسال لینک یا تبلیغات بازاریابی ایمیل یا تبلیغات شبکه های اجتماعی می توان تعدادی از مشتریان بالقوه را به سمت سایت هدف قرار داد.

در این حالت ، بهترین ابزار برای اطمینان از موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی طولانی مدت ، بهینه سازی وب سایت است. بهینه سازی می تواند حدود 70٪ راه برای گرفتن رتبه های خوب در Google به طول انجامد.

همانطور که مشهور است ، بسیاری از افراد از طریق موتور جستجوی گوگل ، نیازها و درخواستهای خود را دنبال می کنند و ضروری است که یک تجارت به دلیل سطح بسیار بالای کاربران منطقی اینترنت ، از این طریق به مخاطبان خود برسد. مقرون به صرفه و سودآور است.

بسیاری از شرکت ها در اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی تجربه دارند و هزینه زیادی را صرف تبلیغات خود می کنند ، در حالی که هزینه و توجه کمتر به بهینه سازی اینترنت می تواند درآمد بیشتری کسب کند. در مقایسه ، یک تبلیغ 24 ساعته با مشخصات بالا (بیش از یک میلیون مخاطب) حدود سه میلیون دنبال کننده دارد که می تواند حداقل سه محصول را به فروشگاه گوگل وارد کند و نه فقط تعداد بیشتری از کاربران. کاملاً هدفمند (هنگامی که شخصی نام محصول خاص Google را جستجو می کند ، احتمالاً آن را خریداری خواهد کرد ، در حالی که در شبکه های اجتماعی درصد بالایی از کاربران فقط بیننده هستند و قصد خرید ندارند) ، اما دید آنها نیز به مرور زمان طولانی تر و قابل مشاهده تر برای مخاطبان شما است.

منبع: لازم برای بهینه سازی وب سایت

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا