بازاریابی

اهمیت نشانک های اجتماعی در بهبود موتورهای جستجو یا بازاریابی وب سایت و ارتقاء آن

نشانک های اجتماعی را می توان به سادگی به عنوان راهی برای سازماندهی ، ذخیره و مدیریت وب سایت های مورد علاقه خود توصیف کرد. معمولاً وقتی به وب سایتی رسیدید که حاوی اطلاعات جالب باشد اما نمی توانید همه آن را به موقع بخوانید ، وب سایت را در مرورگر خود علامت گذاری می کنید و آن را ذخیره می کنید ، تا بعداً دوباره بتوانید به URL مراجعه کنید. با این حال ، با نشانک های اجتماعی ، می توانید وب سایت را علامت گذاری کنید و بعداً از آن بازدید کنید ، یا حتی آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به آسانی ارسال ایمیل به دوستان با پیوند به وب سایت است که فکر می کنید وی ممکن است علاقه مند به دیدن آن باشد ؛ با این کار من در بوکمارک های اجتماعی درگیر شده ام.

با بوک مارک های اجتماعی ، می توانید به راحتی وب سایت های جالبی را که می خواهید به طور مرتب از آنها بازدید کنید ، ردیابی کنید ، و همچنین ببینید که کدام وب سایت هایی که سایر کاربران وب پیدا کرده اند بسیار عالی است. اکثر سایتهای نشانه گذاری اجتماعی به کاربران این امکان را می دهد که براساس محبوبیت ، آخرین زمان به روز شده و حتی بر اساس دسته بندی هایی مانند خرید ، زیبایی و غیره ، سایت هایی را که برچسب گذاری شده اند ، مرور کنند. همچنین می توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نظر خود در ابزار جستجو ، آنچه را که توسط افراد دیگر پرچم گذاری شده است ، مرور کنید. در واقع ، سایت های نشانک های اجتماعی به عنوان موتورهای جستجو روز به روز محبوب تر می شوند.

به همین دلیل نشانک های اجتماعی ابزاری برای بازاریابی مؤثر برای وب سایت شما هستند. اگر در سایت های نشانک های اجتماعی نشان داده شود ، وب سایت شما می تواند تا 50٪ بیشتر از میزان معمول ترافیک را نشان دهد. همچنین این ابزار محبوب و قدرتمند SEO است که به سایت شما تأثیر و دیدنی لازم را می بخشد و آن را به صدر آمار موتور جستجو می رساند. تنها کاری که برای شروع کار باید بکنید ایجاد حساب کاربری در هر سایت نشانک است. LinkedIn ، توییتر ، فیس بوک ، Digg ، StumbleUpon و Tumbler همه راههای عالی برای شروع کار هستند. پس از راه اندازی حساب کاربری خود ، هر روز چند ساعت برای اظهار نظر ، به روزرسانی وضعیت خود و ایجاد وزوز در حساب کاربری خود وقت بگذارید. اطمینان حاصل کنید که تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی شما با وب سایت ، وبلاگ و حتی لیست ایمیل شما پیوند خورده اند ، بنابراین هر کسی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید می داند که قصد انجام چه کاری را دارید.

اگر این کار را ادامه دهید ، بسیاری از افراد ، حتی کسانی که در واقع دوستان شما نیستند ، شروع به برچسب زدن به سایت یا وبلاگ خود می کنند ، و حتی آن را با دوستانی که آن را با دوستان خود به اشتراک می گذارند ، به اشتراک بگذارند بک لینک هایی که از طریق پروفایل خود در رسانه های اجتماعی دریافت می کنید نیز برای تقویت دید موتور جستجو بسیار عالی خواهد بود. هر شخص شغلی می خواهد که سایت آنها قابل مشاهده باشد به گونه ای که اگر کسی نام کسب و کار خود را جستجو کند ، آن را در بین سه تا ده وب سایت برتر لیست شده در صفحه اول نتایج جستجو پیدا کند.

در اینجا ساده ترین نسخه از تمام این اطلاعات است: هرچه نشانک های بیشتری را که کاربران شما به وب سایت یا وبلاگ شما می دهند بیشتر باشد ، جستجوهای بیشتری در موتورهای جستجو دریافت می کند. این امر در درجه اول به این دلیل است که یافتن سایت مرجع آسانتر از سایتی است که باید جستجو کنید. بنابراین ابزار نشانه گذاری اجتماعی را که برای شما کار می کند پیدا کنید و وقت خود را در آن سرمایه گذاری کنید ؛ این امر به زودی وب سایت شما را به یک نام خانوادگی در بین کاربران مشتاق اینترنت تبدیل می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا