اخبار بازار

اهمیت ساختن برندهای تجاری برای آزادکاران

شخصیت برند بدون شک یکی از قدرتمندترین ابزار برای مترجمان آزاد است. هنگامی که خدمات خود را بصورت منحصر به فرد و جداگانه به بازار عرضه می کنید ، حقیقت واقعی شما به مخاطبان شما ارائه می شود و خریداران به سمت شما جذب می شوند.

یک تیم با برند قدرتمند مانند آهنربا فرصت ها را جذب می کند و افراد می توانند از شما خرید کنند. همچنین بسیار مؤثرتر و ارزانتر از سایر تکنیک های تبلیغات تجاری است.

در این مقاله می خواهیم در مورد مزایای شخصیت سازی شخصیت برند برای مترجمان و استراتژی های برندسازی آنلاین صحبت کنیم. با ما بمان.

با کمک برند شخصی شما از جمعیت متمایز هستید
با مارک شخصی خود را از جمعیت متمایز می کنید

چرا فکر می کنید آنها پنجره های فروشگاه را تولید می کنند؟ این سوال را از هرکسی که با یک جمله می گوید بپرسید: “محصولات را نشان دهید”. این پاسخ برای همه بسیار ساده و واضح است که برای لحظه ای از جواب دادن دریغ نمی کنند. افراد مارک تجاری همانند فریلنسرها ویترین ویترینی دارند. می توانید خدمات و قابلیت های خود را در معرض دید عموم قرار داده و آنها را ترغیب به خرید نمایید.

برخی از مزایای سفارشی سازی برند برای فریلنسرها عبارتند از:

یک برند قدرتمند ، برندی است که می تواند احساس شخصی و منحصر به فرد بودن را در ذهن دیگران ایجاد کند. به عنوان یک فریلنسر ، نمی توانید پشت نام شرکت های بزرگ پنهان شوید. در این حالت می توانید به راحتی از رقابت خارج شوید. برای رقابت به یک مزیت احتیاج دارید. ایجاد افراد با مارک موثر می تواند شما را از دیگران متمایز کند.

واقعیت این است که دنیای خدمات و محصولات به نقطه اشباع رسیده است. مشتریان بین محصولات و خدمات مختلف فرق نمی گذارند. اما اختلافات تجاری هنوز نقش مهمی در سود دارند. وی به عنوان یک زنجیره رستوران علاوه بر کیفیت غذا و غذا ، در ایجاد دکوراسیون داخلی و زیبایی سرمایه گذاری می کند. افراد مارک تجاری به دیگران این امکان را می دهند که متفاوت از خدمات شما بدانند و تحت تأثیر قرار بگیرند.

چه تفاوتی بین دو فریلنسر (مثلاً شما و یکی از رقبا) وجود دارد؟ با افزودن شخصیت به برند خود می توانید شیوع بیشتری به آگاهی مخاطبان اضافه کنید. مارک تجاری شخصی ریشه در هویت شخصی بی نظیر شما دارد. اینگونه می توانید به مخاطب بگویید: شما کی هستید ، چه چیزی را در ذهن دارید و برای دیگران چه می کنید. نام تجاری شخصی و آنلاین و آفلاین انعکاس دهنده ارزشهای تجاری شماست که دیگران را به سمت شما جلب می کند.

هر تجارت مانند روشی ناآشنا است. اگر برنامه ای برای مسیر داشته باشید ، در طول مسیر کمتر گیج خواهید شد. تیم تجاری می تواند چراغ مهمی در زندگی حرفه ای شما باشد. همچنین ، هر زمان که در طول مسیر مشکلی پیش آمد ، می توانید به آن بپردازید. به همین دلیل است که شما در این کار قدم برمی دارید و بهره وری ارتباطات شما نقش مهمی در قوام و اصالت برند شخصی شما دارد.

به جای تبلیغات بزرگ از رسانه های اجتماعی استفاده کنید
به جای تبلیغات بزرگ از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

اگر به شما گفته شود که می توانید با یک بازیکن یا کارآفرین موفق جهانی ملاقات کنید ، هیجان زده خواهید شد. آیا فکر می کنید اگر با تبلیغات ، هنر و تخصص خود هیچ یک از این شخصیت ها دیده نمی شدند ، می توانند احساسات شما را به همان اندازه برانگیخته باشند؟ بعید.

تیم مارک تجاری مانند دهان به دهان برای فریلنسرها عمل می کند. همچنین تضمین می کند که پیام بلند مدت و برنامه کاری شما به مخاطبان مناسب برسد تا بتوانید هر روز به هدف خود نزدیک شوید.

وقتی می خواهید در تجارت آزاد خود شناخته شوید ، باید مشتری را در اولویت قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که نام شما احساس مثبت و ماندگار ایجاد می کند. به این ترتیب برنده بازار خواهید شد. برای داشتن یک تیم عالی از مارک ها ، نه تنها باید در خدمات خود خوب باشید بلکه باید متفاوت باشید.

این تمایز با انتخاب یک طاقچه یا تخصص در تجارت شما شروع می شود. بسته به مهارت ها و علاقه های شما ، یک منطقه آزاد و درجه یک آزاد را پیدا کنید و پرورش دهید. با تیم برند می توانید این تمایز و تعالی را در مقیاس وسیع ترویج کنید و راحت تر مشتری ها و پروژه های ویژه را پیدا کنید.

کسب درآمد بیشتر در زمان کمتر مانند یک رویا برای بیشتر افراد است. زیرا آنها تخصص خود را ارتقا نمی دهند. افراد با نام تجاری به شما امکان می دهند حتی بدون برداشتن تلفن یا برقراری تماس ویژه ، مشتری های جدیدی نیز جذب کنید.

وقتی نام تجاری شما به اندازه کافی قوی باشد ، می توانید به دلیل تخصص خود هزینه های بالاتری را برای پروژه ها بخواهید و حتی فرصتی برای انتخاب مشتریان خود خواهید داشت.


در اینجا چند مرحله برای شروع مراحل آماده سازی میانجی گری می توانید انجام دهید.

ساختن تیمی از یک برند بدون در نظر گرفتن پتانسیل فضای مجازی و اینترنت غیرممکن است. چندین گزینه برای شروع کار دارید:

 • ایجاد یک وب سایت شخصی
 • پروفایل هایی را در رسانه های اجتماعی محبوب ایجاد کنید
 • استفاده از سیستم عامل های نرم افزاری مانند ایجاد پروفایل در سیستم عامل های فری لنسر و ایجاد رزومه های آنلاین

اولین گزینه برای ایجاد مارک شخصی سرمایه گذاری در وب سایت شخصی است. راه‌اندازی وب سایت شخصی دارای ویژگیهایی مانند رزومه معتبر یا کارت ویزیت آنلاین است. می توانید داستان برند خود را در کنار خدمات و تخصص خود با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین ، به این سؤال پاسخ دهید ، “چرا شما با سایر آزادکاران فرق دارید؟”

با افزایش تعداد فریلنسرها ، ساختن وب سایت راهی مناسب برای ایستادگی در برابر بازار رقابتی ، جلب توجه و ایجاد اعتبار در نگاه مخاطبان است. همچنین ویترین ویترین است برای نشان دادن ارتفاع کامل کارآموزی آزاد. در عین حال به کسب و کار شما اقتدار حرفه ای و اعتبار می بخشد. ساختن وب سایت شخصی امری است که بسیاری از رقبای شما قادر به اجرای آن نیستند. بنابراین این یک سرمایه با ارزش برای تجارت آزاد است.

از وب سایت شخصی خود برای انجام موارد زیر استفاده کنید:

 • در مورد شغل خود مقالات و مطالب مطالعه را به اشتراک بگذارید
 • ایجاد توانایی حرفه ای
 • ارتباط بیشتر با مشتریان و مخاطبین
 • برای برقراری ارتباط با مشتریان از چت زنده ، نظرسنجی و وبلاگ استفاده کنید
از داشتن یک وب سایت شخصی نترسید
از داشتن یک وب سایت شخصی نترسید

اگر تصوری ندارید که چگونه شروع به ایجاد محتوا در سایت خود کنید. خود را در کفش مشتریان و مخاطبین قرار دهید. شما می خواهید از فریلنسر خود برای خرید یا سفارش خود چه اطلاعاتی بدست آورید؟

مرور نمونه کارها ، بررسی تخصص (بخش وبلاگ و نوع مطالبی که شما ارسال می کنید کار را به خوبی انجام می دهد) ، دیدگاه و ارزش های کاری خود را بشناسید (این را در صفحه ما در مورد ما بیان کنید و داستان برند خود را روانانه بنویسید) و رسانه ها را بشناسید.

به راحتی می توانید بسیاری از اطلاعات تولید محتوا را در سایت خود پیدا کنید.

در تمام شبکه های اجتماعی محبوب پروفایل ایجاد کنید. بنابراین Facebook ، Instagram ، Twitter و LinkedIn اولویت های شما هستند. رسانه های اجتماعی مکانی است که می توانید با مشتریان بالقوه ملاقات کنید. برای بهره گیری از رسانه های اجتماعی برای ساختن تیم برند آزاد خود می توانید از تکنیک های زیر استفاده کنید:

 • عکس های نام تجاری خود را حداقل چند بار در هفته در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. برای اشتراک گذاری خلاق باشید. سعی کنید با پرسیدن سؤالات در داستان ، میزبانی هدایا و غیره ، پیروان خود را درگیر کنید. گاهی اوقات خدمات خود را تبلیغ کنید و مخاطبان خود را به بازدید از سایت تشویق کنید.
 • پروژه های خود را در فیس بوک به روز کنید. محتوای وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید با تشکر از شما به مشتریان وفادار از طریق تبلیغات و برچسب گذاری آنها. همچنین داستان ها و دستاوردهای خود را بگویید.
 • پروفایل LinkedIn خود را بر اساس کلمات کلیدی که مشتریان از آنها استفاده می کنند (برای یافتن تخصص خود) بهینه کنید. شبکه حرفه ای خود را گسترش دهید ، حداقل 500 رابطه با مشتریان و بازدید کنندگان صفحه برقرار کنید.
 • از نام واقعی خود برای حسابی استفاده کنید که به راحتی در توییتر یافت می شود. بیوگرافی خود را مرتباً با اطلاعات شخصی و کلمات کلیدی به روز کنید. همچنین به روزرسانی های مربوط به پروژه های خود را صدای جیر جیر کنید.
اجرای یک حساب کاربری LinkedIn به شما کمک می کند تا شبکه مخاطبین خود را با سایر متخصصان گسترش دهید
اجرای یک حساب کاربری LinkedIn به شما کمک می کند تا شبکه مخاطبین خود را با سایر متخصصان گسترش دهید

تیم مارک تجاری به شما کمک می کند تا راه را برای تجارت خود هموار کنید. هفت مزیت داشتن برندهای تجاری برای آزادکاران عبارتند از:

 • خود را در یک مشاغل متخصص در تجارت متمایز کنید
 • برای خدمات بی نظیر خود تبلیغات ایجاد کنید
 • تزریق شخصیت به تجارت آزاد
 • دارای یک ماشین بازاریابی شفاهی عالی است
 • نقشه راه موفقیت وجود دارد
 • تبدیل به یک متخصص مستقل شوید
 • تجربه فروش بیشتر با مشتریان کمتری در زمان کمتر

پیدا کردن یک طاقچه یا زمینه تخصصی برای فریلنسرینگ و همچنین برندهای شخصی (برند شخصی) شما را به یک فریلنسر حرفه ای در نگاه مشتری خود تبدیل خواهد کرد.

اما به دلیل فقدان مزایایی مانند بیمه تکمیلی و بیمه درمانی ، آزاد سازی هنوز می تواند برای شما یک چالش باشد. اگر شما نیز نگران این موضوع و آینده کار خود هستید؛ توصیه می شود از بیمه آزاد اضافی استفاده کنید. خود بیمه ای خدمات جدید گوئن است. با استفاده از این ویژگی می توانید بر کسب مهارت های خود ، تخصص مستقل و برندهای تجاری متمرکز شوید و چشم انداز روشنی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا