انیمیشن «زوزو و دوستان» روی آنتن می رود/ ماجراجویی یک جوجه تیغی

تیتربرتر به نقل از روابط عمومی پروژه، سریال انیمیشن «زوزو و دوستان»، محصول مرکز انیمیشن سوره، به کارگردانی مانی وطن دوست پس از دیده شدن…

 

 

انیمیشن «زوزو و دوستان» روی آنتن می رود/ ماجراجویی  یک جوجه تیغی

تیتربرتر به نقل از روابط عمومی پروژه، سریال انیمیشن «زوزو و دوستان»، محصول مرکز انیمیشن سوره، به کارگردانی مانی وطن دوست پس از دیده شدن در جشنواره ها و بازارهای معتبر خارجی و عرضه در کشورهای منطقه و پلتفرم های داخلی همزمان با عید قربان به آنتن تلویزیون رسید.

به این ترتیب این سریال ماجراجویانه که در 156 اپیزود 6 دقیقه ای ویژه خردسالان تولید شده است، از فردا 28 خرداد هر روز ساعت 12:30 روی آنتن شبکه پویا می رود و تکرار آن روز بعد ساعت 10:30 است.

انیمیشن «زوزو و دوستان» قصه جوجه تیغی ای به اسم زوزو است که با پدر و مادرش زندگی می کند و در هر قسمت به همراه خانواده و دوستان بازیگوش خود اتفاقات و داستان های جالبی را برای کودکان رقم می زند.

مرکز انیمیشن سوره، نوروز 1403 مجموعه انیمیشن های «با بابام»، «چهل پله زیر زمین 6» و «موتورها» را روی آنتن شبکه کودک برد و در راستای تامین محتوای انیمیشن برای کودکان ایرانی، به زودی نیز مجموعه انیمیشن «گروه فریاد» را روی آنتن می برد تا تعداد اپیزودهای پخش شده اش در سال جدید به بیش از 699 قسمت برسد.

دکمه بازگشت به بالا