دانش و فناوری

انویدیا از تصاحب Arm با صرف هزینه ۴۰ میلیارد دلار صرف‌نظر کرد

به‌نقل از سه منبع ناشناس با آگاهی مستقیم از مراحلی که اخیرا با فایننشال تایمز مصاحبه کرده، غول گرافیکی انویدیا دیگر قصدی برای هزینه ۴۰ میلیارد دلاری به‌منظور تصاحب Arm ندارد. درعوض، این شرکت احتمالاً تا 1.25 میلیارد دلار به‌دلیل شکست در نر ت طبق گزارش‌ها، در ادامه نیز Simon Segars، Carer Arm، سمت خود را به Rene Hass ارائه خواهد کرد.

انصراف انویدیا از تصاحب Arm

این قرارداد که در سپتامبر 2020 اعلام شد، در صورت نهایی، یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت می‌شود که به شرکت کنترل کننده شرکتی می‌داد که معماری و مالکیت معنوی آن برای تمامی تراشه‌های استفاده شده در گوشی‌های هوشمند و تب‌ها که تابه‌حال تولید شده‌اند، حیاتی است. .

بااین‌حال، نگرانی‌های آژانس‌های نظارتی در ایالات متحده آمریکا و اروپا باعث شد Nvidia در برنامه خود تجدیدنظر کند. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

انصراف انویدیا از تصاحب Arm

انصراف انویدیا از تصاحب Arm

آنویدیا تصمیم خود را بیان می‌کند و می‌داند یا تکذیب می‌کند این شایعه نیز صورت نپذیرفته است. Softbank و Arm نیز به درخواست‌ها برای اظهارنظر پاسخ نداده‌اند. همچنین هیچ‌یک از دو طرف به‌طور آشکار متوجه نشده‌اند. ممکن است آن‌ها منتظر باز شدن بازارهای مالی در بریتانیا یا ژاپن باشند، جایی که به‌ترتیب مرکزی Arm و Softbank رر آ سافت قرار است سهام سهام خود را در بانک امروز به‌وقت ژاپن کند.

بااینحال، تعجبآور نیست که این کار نهایی نشده است. زیرا که از همان ابتدا مسیر سختی برای آنویدیا تعیین شده بود، بهطوریکه Jensen Huang، سیمر آنویدیا، دیگر باید از آن در انظار عمومی میشد و درنهایت نیز اعتراف کرد که ممکن است نهایی شود این بسته از مدتزمان بیشتر بکشد. چند هفته پیش نیز گزارش بلومبرگ که پس از چالش هایی که رگولاتوری های بریتانیا داد، اتحادیه اروپا و ایالات متحده در مورد احتمال احتمالی Arm توسط آنویدیا ممکن است چه بر سر این صنعت آورد، این مشکل را شکسته در نظر گرفت. همچنین چندی پیش ، FTC شکایتی را به‌منظور جلوگیری از تکمیل مراحل این پیشنهاد و اظهار نظر خود را در این مورد پیشنهاد کرده بود.

دیدگاه شما پیرامون شکست در انجام یکی از بزرگ‌ترین تاریخ‌های قرن با طرفین آنویدیا و آرم چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا