بازاریابی

انواع بازاریابی اینترنتی چیست؟

اگر می خواهید در بازاریابی اینترنتی موفق باشید ، انواع مختلفی از بازاریابی وجود دارد که درک آنها مهم است. هر نوع بازاریابی برای اطمینان از موفقیت خود نیاز به دانش و درک خاصی دارد.

در اینجا مروری است بر انواع بازاریابی آنلاین که باید بدانید.

1. بهینه سازی موتورهای جستجو

این نوع بازاریابی که اغلب به اختصار SEO نامیده می شود ، دو نوع SEO را پوشش می دهد. اول ، SEO داخلی وجود دارد که به دنبال بهینه سازی هر صفحه از وب سایت شما ، مشخصات رسانه های اجتماعی ، وبلاگ و غیره است.

نوع دیگر سئوی خارج از صفحه است که به همان موارد در صفحات تحت کنترل شما اهمیت می دهد. به عنوان مثال ، وبلاگ نویسی مهمان ، نظرات انجمن و هر چیزی که می توانید برای بازگشت پیوندهای معتبر به وب سایت خود و سایر سایت های آنلاین انجام دهید ، برای سئو مهم است.

2. بازاریابی بر اساس هر کلیک

این واقعا یک مفهوم تبلیغاتی است ، اما برای این منظور ما آن را در اینجا جمع آوری می کنیم. PPC اغلب مخفف است ، این همه تبلیغاتی است که خریداری می کنید و هر بار که مشتری احتمالی روی تبلیغ کلیک می کند ، به شما تضمین می دهد. تبلیغات منجر به صفحه فروش یا صفحه فرود شما می شود.

3. بازاریابی از طریق ایمیل

یکی از پردرآمدترین اشکال بازاریابی آنلاین ، بازاریابی ایمیلی از طریق استفاده از نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی مانند AWeber.com یا MailChimp.com انجام می شود. این نرم افزار به شما کمک می کند تا در مورد بازاریابی ایمیلی از قانون پیروی کنید.

4- بازاریابی در رسانه های اجتماعی

هرگونه بازاریابی رسانه های اجتماعی که اعضا ، لایک ها و ارتباطات را به کانال شما بیاورد بازاریابی رسانه های اجتماعی است. بازاریابی اجتماعی زمانی بهترین کار را می کند که شما متعهد به تعامل با مخاطبان خود باشید.

بازاریابی جامعه و ایجاد روابط

به لطف انجمن ها ، تابلوهای پیام ، گروه های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ، اکنون می توانید یک جامعه آنلاین کامل ایجاد کنید که بتوانید به آنها نزدیک شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید. ارتباط با بازاریابی آنلاین بسیار مهم است.

بازاریابی در محل

امروزه ، باید به بازاریابی در محل خود نیز فکر کنید ، اما نیازی به رزرو پرواز برای بازار در چندین مکان با استفاده از عبارات جستجو و محتوای متمرکز ندارید. اگر مخاطبان شما در یک منطقه خاص هستند ، می توانید بازاریابی آنلاین و خارج از اینترنت خود را بر روی آن حوزه متمرکز کنید.

بازاریابی وابسته

این یک روش م toثر برای جلب طرفداران زیادی است که فروش زیادی برای شما انجام می دهند. وابسته ثبت نام می کند تا از ابزار شما برای فروش محصولات و / یا خدمات شما به مخاطبان خود استفاده کند و هر بار که فروش انجام می شود ، درصدی دریافت می کند. برای این کار به نرم افزارهای وابسته مانند aMember.com یا JVZoo.com نیاز دارید.

بازاریابی درونی

این نوع بازاریابی شامل همه محتواها مانند فیلم ، وبلاگ ، مقاله سفید ، مقاله ، کتاب الکترونیکی ، دوره های الکترونیکی ، سری ایمیل است. هر چیزی که دارای محتوا در هر شکلی باشد بازاریابی محتوا است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا