بازاریابی اینترنتی

انتقاد صادقانه انحصار موبایل – آیا دوره بازاریابی موبایل آدام هورویتز ارزش خرید دارد؟

اگر سعی کرده اید از طریق بازاریابی اینترنتی درآمد کسب کنید و موفقیت زیادی نداشته باشید ، ممکن است بخواهید این برنامه آموزشی و مربیگری جدید را با نام: انحصار موبایل – که توسط جوانی به نام آدام هورویتز تهیه شده است ، بررسی کنید.

انحصار موبایل چیست؟

در خط مقدم ، این یک دوره آموزشی و آموزشی کامل است که شما را به صورت دستی می گیرد و به شما نشان می دهد که چگونه با ایجاد و ارسال تبلیغات تبلیغاتی برای کاربران تلفن همراه ، می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.

اما ، چرا کاربران تلفن همراه را هدف قرار می دهید؟

خوب ، جواب ساده است … در حال حاضر بیش از 5 میلیارد کاربر تلفن همراه در سرتاسر جهان وجود دارد و اکنون تعداد بیشتری کاربر بیشتر به تلفنهای هوشمند تغییر می کنند. می بینید ، امروزه تلفن های همراه نه تنها برای ارتباط صوتی مورد استفاده قرار می گیرند بلکه از آن برای ارسال متن ، پیام های چندرسانه ای و دسترسی به شبکه های جهانی نیز استفاده می شود.

اگر شغلی دارید که محصولات یا خدمات خاصی را به فروش می رساند ، تصور کنید اگر می توانید محصولات و خدمات خود را در مقابل میلیون ها چشم چشم تبلیغ کنید ، چه تأثیراتی می توانید بر روی خط اصلی تجارت خود داشته باشید؟

در اینجا برخی از نشانه ها مبنی بر اینکه بازاریابی موبایل به سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگترین چیز است …

** Google اخیراً 750 میلیون دلار برای خرید Admob (یک بستر تبلیغاتی موبایل) هزینه کرده است.

** میلیون ها وب سایت MOBI اکنون وجود دارد (به این معنی که آنها دوستانه تلفن می شوند).

** جمعیت موبایل 5 برابر بیشتر از جمعیت اینترنت است.

** فیس بوک موبایل اکنون به 150 میلیون کاربر در روز می رسد.

** حتی اپل امروزه خود را یک شرکت پیشرو می نامد.

بنابراین مطمئناً بازار موبایل بسیار زیاد است! اما متأسفانه ، برنامه های آموزشی خوبی زیادی وجود ندارد که به شما می آموزد چگونه در این بازار درآمد کسب کنید. من این را می دانم زیرا من اغلب به دنبال چنین برنامه ای بوده ام و یک برنامه جامع پیدا نکرده ام.

من آدام هورویتز را از یک انجمن پرداخت می شناسم ، و می دانم که او زمان و تحقیق زیادی را صرف ایجاد دوره آموزش انحصار سیار کرد. این یک برنامه آموزشی بسیار جامع است که به شما نشان می دهد چگونه با تبلیغ محصولات یا خدمات به کاربران تلفن همراه ، می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. اگر محصولات خود را ندارید نگران نباشید زیرا یک شخص نیز به شما نشان می دهد که چگونه محصولات تبلیغاتی را برای تبلیغ پیدا کنید.

یک برنامه آموزشی انحصار تلفن همراه ارزش دارد که بررسی کنید آیا در زمینه کسب درآمد در بازاریابی موبایل جدی هستید یا خیر. این کار به شما نشان می دهد که چگونه از همان ابتدا این کار را انجام دهید ، بنابراین نیازی نیست وقت و تلاش خود را در آزمایش و خطا تلف کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا