اخبار بازار

انتظارات مصرف کننده در دوره Corona

هر مشاغلی که مستقیماً با مصرف کننده در ارتباط باشد. در این مدت شاهد و فراز و نشیب زیادی بود. بیشتر مشاغل مربوط به بیماران است. مثال ما داروخانه است.

داروخانه تخصصی پوست و مو بیش از دو داروخانه با مراکز سرپایی و مطب پزشکان نداشت. اولین گزینه احتمالاً بیشتر است. حال ، رفتار مصرف کننده در شرایط بحرانی چیست! به عنوان مثال ، وزارت بهداشت فروش ماسک و ضد عفونی کننده در داروخانه های خصوصی را ممنوع اعلام کرده است. برای مصرف کننده مهم است که آنچه را که می خواهد دریافت کند و هیچ جوابی را که در دسترس نباشد و یا نباید بفروشد ، دریافت کند.

در اینجا داروخانه برای زنده ماندن باید مصرف کننده را حفظ کرده و ماهیت خدمات به مشتری را حفظ کند. اگر هدف داروخانه فروش مقطعی است ، این داستان جداست. اما اگر هدف ، تأیید خدمات و احترام به مشتری ،رفتار داروخانه باید تغییر کند. داروخانه باید نگرانی ها و نیازهای مصرف کننده را برطرف کند. به این ترتیب ، مصرف کننده ، در ذهن ناخودآگاه خود ، همیشه نام یا رنگ دارو را در سر خود دارد و هدف ما پیدا کردن مکانی در ذهن مشتری است. (در اینجا هیچ فرقی نمی کند زیرا مشتری خودش به آن احتیاج دارد)

2 راه برای به دست آوردن جایگاهی در ذهن مشتری هنگام بحران.

  • 1- ایجاد امنیت و صلح و انتقال حس مناسب همکاری
  • 2- انجام خدمات چهره به چهره

در حالت اول ، مصرف کننده باید بداند که قیمت داروخانه کاملاً منطقی است و محصول معتبر است. و داروخانه ها باید مشتری و خود را در همان سوراخ ببینند. در هر صورت مشتری نسبت به بحران شک دارد. اما باعث کاهش شدت رفتار می شود.

اما دومین موردی که رابطه داروخانه و مشتری را پس از بحران تثبیت می کند ، نبود خدمات رو در رو ، یعنی احترام به مشتری و اهمیت آن برای داروخانه است. CRM برای مدیریت مشتری و نرم افزار ارتباطات سفارشی.

و موارد دیگری نیز وجود دارد که در مقالات بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

در این پست ها سعی ندارم هرچه کوتاه تر بنویسم. و در رفتار خواننده ، من به دنبال تأمین نیازهای او هستم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا