بازاریابی اینترنتی

انتظارات بازاریابی اینترنتی در سال 2014 – درس و واقعیت برای موفقیت سال نو

بچه ها سال نو مبارک! سال 2013 یک سال شگفت انگیز برای بازاریابان اینترنتی و وبلاگ نویسان بود. بسیاری از رؤیاها به حقیقت پیوستند ، انتظارات زیادی برآورده شد و پیشرفت زیادی داشت.

در سمت تلنگر ، بسیاری ناامید شدند ، بسیاری از امیدها افتادند و بسیاری از مشاغل شکست خوردند. در حالی که برخی برنده شدند ، برخی دیگر باختند! این واقعیت زندگی درست است؟ بله ، اما زندگی حتی در بازاریابی اینترنتی ادامه دارد. در اینجا درس ها و واقعیت های بازاریابی اینترنتی برای موفقیت در سال 2014 آورده شده است.

برای موفقیت در سال 2014 ، از درس های بازاریابی اینترنتی از 2013 بیاموزید

ما اکنون در سال جدید – 2014 – هستیم و قرار است اهداف و برنامه های جدیدی را شروع کنیم. برای بسیاری از افرادی که می خواهند به صورت آنلاین درآمد کسب کنند ، سال نو فرصتی دیگر برای انجام این کار ارائه می دهد. با این حال ، برای به دست آوردن بیشترین استفاده از سال جدید ، آموختن از درسهای سال 2013 حائز اهمیت است.

بله ، ما می توانیم از درس های سال 2013 با اجتناب از آن اقدامات یا اقداماتی که منجر به عدم موفقیت برخی از مشاغل در سال 2013 و اتخاذ اقدامات یا عدم تحرکاتی شد که باعث موفقیت برخی مشاغل در سال 2013 شد. می توانیم از درسهای سال 2013 بیاموزیم. بسیاری از اینترنت اگر فقط به مرور و دسترسی به اطلاعات مربوط به تجربیات آنها در سال 2013 بپردازیم.

مناطقی خاص از بازاریابی آنلاین که باید در هنگام موفقیت آنلاین در سال 2014 در نظر گرفته شود

در زمینه های بازاریابی محتوا ، بازاریابی ویدیویی ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی ، وبلاگ نویسی ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، ایجاد لینک ، بازاریابی موبایل ، بازاریابی وابسته ، نوشتن آزاد و غیره ، بسیاری از درس ها یاد می گیرند. در سال 2013 ، ایده ها ، نوآوری ها ، استراتژی ها ، ابزارها و توصیه های زیادی در مورد نحوه بازاریابی و وبلاگ نویسان آنلاین انجام شد. با شروع ایده های درآمدزایی آنلاین در سال 2014 ، آنچه در این مناطق رخ داده را در نظر بگیرید.

بر تلاشهای بازاریابی اینترنتی در سال 2014 تمرکز کنید

مشتری ، خواننده یا مشترک باید کانون اصلی ما برای کسب درآمد آنلاین در سال 2014 باشد. هر ابزار ، استراتژی یا ایده ای که تدوین شده باشد یا برای کسب درآمد آنلاین یا دستیابی به یک تجارت آنلاین موفق در سال 2014 کار کند ، مهم است تا بتوانید مشتری را حفظ کنید. این کار باید با اطمینان از ارزش خدمات یا کالای ارائه شده به مشتری انجام شود.

به عنوان یک بازاریاب اینترنتی ، باید بازاریابی با محتوای مؤثر در وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی مورد تأکید قرار گیرد تا “ارزش” به راحتی به اشتراک گذاشته شود و به راحتی پاداش داده شود. بهترین وبلاگ ها و وب سایت هایی که در سال 2014 به بازاریابان ارزش زیادی می دهند ، به راحتی ترافیک ، پیشتاز و فروش را دریافت می کنند!

آغوش به روزرسانی های Google و دستورالعمل های ابزارهای وب برای موفقیت در سال 2014

برای موفقیت در سال 2014 در زمینه آنلاین ، ما نباید به روزرسانی های گوگل را فراموش کرده و نادیده بگیریم. در دو ماه گذشته ، فیدهای پنگوئن ، پاندا و Humming شیوه به اشتراک گذاری محتوا و پیوندها را بصورت آنلاین تغییر داده اند. ما هر از گاهی به روزرسانی های جدید را می بینیم و اینها در رتبه بندی موتور جستجوگر گوگل (SERP) تأثیر می گذارد.

بنابراین ، موفقیت آنلاین در سال 2014 باید با Google Webmaster Toolkit سازگار باشد که در مورد بهینه سازی خوب برای پاسخگویی به نیازهای موتور جستجوی زیادی صحبت کرده است. خوشبختانه ، مقالات ، نکات ، ترفندها و وبلاگ های مفیدی وجود دارد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SEO موثر که مطابق با به روزرسانی های الگوریتم گوگل است ، به آنها دسترسی پیدا کنید.

بنابراین ، به سال 2014 خوش آمدید ، سال افزایش بازاریابی محتوا و موفقیت در شبکه های اجتماعی با ارزش افزوده اجتماعی. انتظارات باید بالاتر از این روز اول – اول ژانویه باشد – اما این شفافیت اهداف است که متعهد به برنامه های کیفیت و شخصیت در این رشته است که بهترین نتایج را در سال 2014 به بازاریاب ها می رساند. من برای همه وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی برای یک سال دیگر آرزو می کنم. وبلاگ های موفق به صورت آنلاین درآمد کسب می کنند. به سال 2014 خوش آمدید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا