انتشار تیزر یک فیلم محرمی و آغاز اکران فیلمی با بازی آزاده صمدی و حامد کمیلی

تیتربرتر، از امروز، چهارشنبه 13 تیرماه دو فیلم «روایت ناتمام سیما» و «شور عاشقی» در سینماها اکران شده اند که هر دو پیش تر در جشنواره فجر…

 

 

انتشار تیزر یک فیلم محرمی و آغاز اکران فیلمی با بازی آزاده صمدی و حامد کمیلی

تیتربرتر، از امروز، چهارشنبه 13 تیرماه دو فیلم «روایت ناتمام سیما» و «شور عاشقی» در سینماها اکران شده اند که هر دو پیش تر در جشنواره فجر رونمایی شده بودند.

«روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی بهمن ماه سال 1401 در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

در این فیلم که سومین اثر سینمایی صمدی پس از «بی نامی» و «صحنه زنی» است، آزاده صمدی، حامد کمیلی، غزل شاکری، مهران احمدی، مسعود کرامتی و مریم سعادت بازی کرده اند.

«روایت ناتمام سیما» مضمونی ملتهب در ارتباط با زنان را روایت می کند و به گفته تهیه کننده اش (مجید رضابالا)، طرح مسائل فضای مجازی از منظر مثبت و منفی و اینکه این فضا دادگاه خوبی برای محاکمه افراد نیست، موضوع محوری فیلم است.  

همچنین در آستانه فرارسیدن ماه محرم فیلم «شور عاشقی» که سال گذشته برای نخستین بار در جشنواره فجر نمایش داده شد، به اکران درآمده است.

این فیلم به کارگردانی داریوش یاری درباره کاروان اسرای کربلاست که از کوفه تا شام حرکت می کنند و زنی همراه این کاروان می شود که می خواهد صدای این کاروان باشد تا نگذارد جای جلاد و شهید عوض شود.  

یاری پیش تر گفته بود که این پروژه  از گذشته همراهش بوده و متن فیلم سینمایی، فیلم کوتاه و سریال تلویزیونی آن را نیز نوشته است.

مجید مجیدی در طول ساخت این پروژه در کنار گروه سینمایی «شور عاشقی» بوده و بازیگرانی همچون مهدی زمین پرداز، پیام احمدی نیا، نادر فلاح، علیرضا استادی، شهره موسوی و سیامک صفری در آن ایفای نقش کرده اند.

بجز این دو فیلم قرار بود از امروز 13 تیرماه دو فیلم «یادگار جنوب» و «روزی روزگاری آبادان» اکران شوند که اعلام شده است هر دو پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اکران خواهند شد ولی احتمالا به پس از برگزاری عزاداری های دهه اول محرم موکول خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا