دانش و فناوری

انتشار تصاویر رابط کاربری One UI 5.0 برخی ویژگی‌های این رابط را فاش کرد

پندی پیش تصاویری از رابط کاربری One UI 5.0 که قرار است در این هفته نسخه بتای آن منتشر شود، پخش می شود و برخی از ویژگی های آ.

مستر بلیط

این اطلاعات پیش از اینکه نسخه بتا منتشر شود، به بیرون درز کرده است. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در سری One UI 5.0 آمده است. این هیچ اشکالی ندارد.

بیشتر بخوانید: Onedit One UI 5.0 سامسونگ ; فهرست گوشی های دریافت کننده منتشر شد

ویژگی های رابط کاربری One UI 5.0

تصاویر لو رفته برای سری گلکسی S22 بوده و می‌توانم در آن تغییرات را در بخش Notification Center دیدم. در این آپدیت آیکنها کمی بزرگتر شده و میزان شفافیت پسزمینه هم تغییر کرده است. در تصویر زیر می توانید این تغییر را مشاهده کنید :نید:

کاربط Onearbri One UI 5.0

همچنین در One UI 5 یک سوپرایز دیگر نیز وجود دارد و آن تغییر بخش پاپ اپ permission است. در آپدیت جدید این منو در وسط صفحه ظاهر می شود و طراحی آن بیشتر به اندروید 13 شبیه شده است. شما در تصویر زیر می توانید این تغییر طراحی را مشاهده کنید :نید:

کاربط Onearbri One UI 5.0

ه ع ر ‌ U One UI 5.0 قابل تشخیص متن (OCR) رای به عنوان مثال، شما می‌توانید با استفاده از این متن‌های درون عکس‌ها را شناسایی و کپی کنید. یر ویژگی در کیبورد سامسونگ نیز به چشم می خورد

کاربط Onearbri One UI 5.0

در اطلاعات لو رفته از رابط کاربری جدید سامسونگ، بهبود در طراحی امنیت و حریم خصوصی (Security and Privacy Hub) از جمله در لاک اسکرین، بخش حساب‌های کاربری، Find My Mobile، قسمت امنیت اپلیکیشن‌ها و آپدیت‌های سیستم گوگل پلی دیده می‌شود. همچنین در About Phone هم می‌توانید از گوشی‌تان را مشاهده کنید.

کاربط Onearbri One UI 5.0

در Labs دو آپشن جدید برای انجام دادن کار به طور همزمان (mulasking) ض ن ن ن

کاربط Onearbri One UI 5.0

این آپدیت به شما این قابلیت را می‌دهد که در بخش مرکزی سری باشد ز رب رب رب ز رب رب رب رب رب رب رب رب م م م م م م م م م م م م م رب م رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب نه رب نه نه

اینجا هنوز چیزی نیست، اما ارزشش را دارد. حال باید صبر کرد و دید در این رابطه استفاده از چه ویژگی های جدید و چه ویژگی های تازه ای بود.

آب و هوای فعلی در تینی:

.

نظر شما درباره رابط کاربری One UI 5.0 سامسونگ چیست؟ تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا