اخبار بازار

انتخاب قاطع (از کارآفرینی گرفته تا بازاریابی یا نمایندگی فروش)

شما می گویید ، از این شش مسیر ...
شما می گویید ، از این شش مسیر …

خوب ، ما به جایی رسیده ایم که من فردی بی ترس و اعتماد به نفس هستم که می خواهم به موفقیت دست یابم ، اما من واقعاً به توصیه های انگیزشی مانند دکتر چاوشی اعتقاد ندارم! . )

معمولاً در زندگی یک سری معضلات و سه مورد وجود دارد که انتخاب هر مسیر آینده را به طور کلی تغییر می دهد ، بنابراین ارزشمند است که به جای شانس ، از عقل کمک بگیریم ، بنابراین متاسفانه پشیمان نیستیم. من نمی خواهم سالهای عمرم را صرف انجام کارهایی کنم که انتخاب اشتباه بوده است.

قبل از شروع بحث می خواهم بگویم مسیری که گذشتم به چهارراهی منتهی نمی شود ، چهارراه و چهارراه چندان بد نیست ، اما به نظر می رسد یک جاده شش طرفه کوچک است که هفت جاده را طی می کند از جمله جاده فعلی! چطور این همه به سمت من رفت ؟! نمی دانم!

در این زمینه ، بد نیست که گزینه ها را روی میز بگذارید تا نگاهی دقیق تر نشان دهیم.

  1. کارهای روزمره دانشگاه و فعالیتهای دانشجویی که می تواند انجام شود (انجمن علمی ، کمیته تحقیق ، کلاس و غیره).
  2. از اینکه دانشجو باشم تا محقق باشم ، استفاده من را تغییر بده! (این به نوبه خود ، یک رزومه قوی است که با توجه به گزینه ها و زمینه های تحقیقاتی مانند بیوتکنولوژی ، که دارای یک هزار میلیارد دلار بازار است ، و همچنین اتحادیه های تحقیقاتی و حرفه ای اخیر … گزینه خوبی است.)
  3. مسیر کارآفرینی که از اکتبر گذشته شروع کردم و هنوز هم موفق است ، معمولاً در توسعه تجارت تخصص دارد و زمان زیادی را می طلبد.
  4. تجارت! نه فقط سهام و آنالیز فنی! بیایید با آن روبرو شویم – بیشتر ما وقتی می خواهیم تصویری از خودمان بکشیم ، آرامش داریم. یک تاجر خوب می تواند سودآور و بسیار پولدار باشد. البته هدف من ثروت نیست ، بلکه یادگیری ثروت و ایجاد راهی است …
  5. بازار یابی! اخیراً ، نوآوری هایی که فراتر از مرحله مفهوم حرکت کرده اند ، نیاز به بازاریابی دارند که بتوانم تجربه خوبی در آن زمینه کسب کنم ، و این که بتوانم به سرعت سری برنامه هایی را که در گذشته نتوانسته ام آنها را عملی کنم ، بدست آورم و ادامه دهم.
  6. این گزینه نیز تا حدی بازاریابی است ، اما حتی بیشتر ، فروش و آموزش در نظر گرفته می شود! چند وقت پیش به طور اتفاقی با یکی از دوستان در مشهد آشنا شدم ، ایمیلی ارسال کردم و آنها با کفر با درخواست من موافقت کردند! البته وقتی که رزومه را ارسال کردم فکر می کنم رئیس جمهور چیزی هستم!

تاکنون این شش روش را برای شما توضیح داده ام! و من هنوز هم تعجب می کنم که کدام یک هزینه خواهد داشت.

من دیگر توضیح نخواهم داد زیرا دوست ندارم نظر خود را کنترل کنم! تا زمانی که فکر می کنم منتظر هستم ، شاید نکات شما به من در انتخاب مسیر صحیح کمک کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا