فیلم و هنر

امیدوارم روزی بتوانم طوری پیشرفت کنم که نامم وارد کتاب جهانی گینس

خانم وحدتی از صحبت با شما بسیار خوشحالیم، ابتدا خودتان را معرفی کنید و بگویید چگونه وارد دنیای موسیقی شدید.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ فقط وحدت من متولد ۱۸ مرداد ۱۳۶۷ در مشهد هستم. من از شش سالگی وارد دنیای موسیقی شدم و تدریس تمبک را شروع کردم، اکنون با تمبک در بالاترین سطح پیانو می نوازم و گیتار، سه تار را یاد می گیرم. علاوه بر اینها ساز و ملودیکا و کیبورد کالیمبا را هم می نوازم و خدا را شکر می کنم که مربی تمبک و پیانو دارم.

به جز موسیقی و تحصیل، در رشته های دیگری هم آموزش دیده اید؟

در 9 سال، مدرک داستان نویسی گرفتم و داستان های کوتاه و بلند زیادی تا به حال نوشتم. من علاقه شدیدی به نقاشی دارم، هیچ وقت کلاس نرفتم، اما با تمرین توانستم آنقدر نقاشی کنم که گاهی سفارش می پذیرم و روی سفال نقاشی می کشم و می فروشم. بله، من به نجوم هم علاقه دارم و شب ها به ستاره ها نگاه می کنم.

آیا این همه استعداد به درد نمی خورد؟

همه می پرسند با این همه برنامه های مختلف که دارم چگونه به درس و تمرین برسم! باید بگویم که همه کارهایم را با برنامه ریزی انجام داده ام و خدا را شکر می کنم و یکی از باهوش ترین دانش آموزان کلاسم هستم و معلمان و کادر مدرسه همیشه از من بسیار راضی و راضی بوده اند.

و خانواده شما چطور؟

خدا را شکر می کنم که خانواده فوق العاده ای دارم که همیشه مراقب من بوده اند و تمام تلاشم را برای خوشبختی و موفقیت آن می کنم.

در پایان چه می گویید؟

در پایان از آقای حامی کمهی رکورددار روزنامه نگاری، حمایت از هنرمندان و آقای. یاسر اکبری که رکورد گینس را در ترجمه انگلیسی دارد و امیدوارم اگر نامم در کتاب جهانی ثبت شود روزی بتوانم جلو بروم. گینس باش

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا