دانش و فناوری

امتیاز بنچمارک Snapdragon 8 Gen 1 فاش شد: بیشتر از Dimensity 9000

تراشه های کوالکام امسال هنوز به پایان نرسیده اند. به این دلیل که تراشه پرچمدار کوالکام در نهایت اواخر سال جاری معرفی خواهد شد. تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 پرچمدار بعدی کوالکام است. اکنون، اسنپدراگون 8 نسل 1 بنچ نوت فاش شده است، این خبر خوبی است.

امتیازات بنچمارک اسنپدراگون 8 نسل 1 فاش شد: بیش از یک رقیب تایوانی

در گذشته گفتیم نام اسنپدراگون 8 نسل 1، جایگزین اسنپدراگون 898 خواهد شد.

تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1: نام احتمالی به جای اسنپدراگون 898!

حالا برای گزارش جستجوی کتابتغییر نام تراشه بعدی کوالکام و تبدیل اسنپدراگون به برندی متفاوت منجر به ظهور عصر جدیدی از تراشه های اسنپدراگون شده است. قبلاً درباره تراشه اسنپدراگون 888 چیزهای زیادی شنیده بودیم. این تراشه در 4 یا 4 آذر قابل نصب است.

به همین ترتیب، بنچمارک اسنپدراگون 8 نسل 1 در AnTuTu فاش شده است. جالب اینجاست که رتبه Dimensity 9000 قبلاً برای AnTuTu Fash Shah قابل اجرا بود و این اندازه گیری در واقع واقعی بود. اما چه تصویر لو رفته ای از بنچمارک اسنپدراگون 8 نسل 1 با امتیاز 1.15.5 نشان می دهد! بنابراین، آمریکایی ها نیز در این معیار 9 میلیون امتیاز سقوط خواهند کرد.

در مقایسه، تراشه Dimensity 9000 قبلاً با عبور از مرز 3 میلیون امتیاز در بنچمارک AnTuTu کسب کرده است. 1,007,396 برای پیدا کردن. این تنها 6.6 درصد کمتر از امتیاز کسب شده توسط پرچمدار جدید کوالکام است. به لطف این مقالات می توانیم شاهد رقابت شدید مدیاتک و کوالکام باشیم.

با این حال افشاها کل نمرات به دست آمده است. بنابراین، یادداشت های هر بخش از این تصویر را نمی توان به طور جداگانه مشاهده کرد. همچنین به دلیل نامنظمی بودن تصویر می توان گفت که ممکن است مشکلی پیش آمده باشد.

شایان ذکر است که نسبت تراشه های اپل و پلتفرم های اندروید با AnTuTu یکسان نیست. اما با توجه به سازگاری Dimension 9000 با Apple A15 Bionic در بنچمارک چند هسته ای Geek Bench، می توان گفت که Snapdragon 8 Gen 1 در سطح بسیار بالاتری از آنچه که هستند خواهد بود!

نظر شما در مورد این مقاله Snapdragon 8 Gen 1 چیست؟ آیا این تراشه می تواند عنوان قوی ترین تراشه موبایل را به خود اختصاص دهد؟ بیشتر منتظر کدام تراشه هستید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا