دانش و فناوری

افشاگر معروف از باتری و شارژر شیائومی 12 می‌گوید

این سازنده سرشناس چینی اطلاعات جدیدی در مورد باتری و شارژر شیائومی 12 در وب سایت Weibo خود منتشر کرده است.

علیرغم اطلاعات قبلی در مورد ایستگاه چت دیجیتال، اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشته است شیائومی 12 بازی. سری 12 شیائومی که در 28 دسامبر رونمایی خواهد شد، مطمئنا جایگاه ویژه ای در لیست بهترین گوشی های سال 2022 خواهد داشت.

افشای باتری و شارژر 12 شیائومی

با توجه به Gizmocchina، تلفن شیائومی 12 پرو اخیراً گواهی 3C را دریافت کرده است که به مقاومت برق سریعتر 120 وات مجهز شده است. از طرفی گوشی ها شیائومی 12 و شیائومی 12 ایکس آنها 67 وات شارژر دارند. در حال حاضر این اطلاعات تنها برای شارژ این گوشی ها منتشر شده است و جزئیات دقیقی از ظرفیت باتری شیائومی 12 در دسترس نیست.

سازنده معروف در مورد باتری و شارژر Xiaomi 12 می گوید

شومستر معروفی که در پست جدیدش به آن اشاره شده ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعتی برای شیائومی 12 است اما هنوز چیزی به طور رسمی تایید نشده است. اگر این درست باشد، پس ظرفیت باتری شیائومی 12 کمتر از ظرفیت باتری 4600 میلی آمپر ساعتی سری 11 شیائومی خواهد بود که سال گذشته رونمایی شد. با این حال، شیائومی سری 11 از شارژ سریع 55 وات پشتیبانی می کند نه 67 وات.

این همه آن چیزی است که افشاگر در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است، اگرچه هیچ یک از آنها به طور رسمی تأیید نشده است. در روزهای آینده باید منتظر اخبار بیشتری باشیم. با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی شیائومی 12، شیائومی 12 ایکس و شیائومی 12 پرو، مطمئنا اطلاعات جدیدی از این گوشی ها رونمایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد باتری و شارژر شیائومی 12 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا