فیلم و هنر

افشاگری ابراهیم تاتلیس از پسرش


تیتربرتر؛ به گفته ابراهیم تاتلیس، پسرش به او خیانت کرده و درست در روزی که مورد حمله مسلحانه قرار گرفته و به او تیراندازی می شود، احمد به شرکت ر.

ابراهیم تاتلیسس، خواننده مشهور ترکیه، چندی پیش علیه پسر بزرگش، احمد تاتلیسس، سخنان سنگین و تکان دهنده ای بیان.

ه ر ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر

افشاگری ابراهیم تاتلیس از پسرش


افشاگری ابراهیم تاتلیس از پسرش
افشاگری ابراهیم تاتلیس از پسرش

و م ت ت ت م ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت م م م م م م م م م م م م م م م ع احمد بیکار ننشست و از دادگاه درخواست قیم برای پدرش کرده بود

به گزارش روزیاتو ، درگیری بین ابراهیم تاتلیسس و پسر بزرگش احمد بیشتر شده است. این خواننده در برنامه زنده گفت زمانی که من را ترور کردند پسرم گاوصندوق شرکت را خالی کرد و او را

اس از آن، احمد به دادگاه مراجعه کرد و خواست تا برای پدرش قیم منصوب شود. دلیل درخواست احمد این هست برای محافظت از کیفیت زندگی و دلایل ابراهیم تاتلیس این تصمیم باید گرفته شود.

قیم به شخصی گفته می شود که مال یتیم یا ضعیف را اداره کند.

پدرم سلامتی روانی ندارد

احمد تاتلیسس گفت: «تردید من در مورد سلامت روانی پدرم بیشتر است».

او ادعا کرده است که پدرش سلامتی روانی درستی ندارد. پسر این سلبریتی ترک خواستار تعیین قیم برای او شد و به دادگاه شکایت کرد.

کیل احمد تاتلیسس درباره این موضوع گفت:

پس از اتفاقات تکراری عمومی و عمومی که به افکار منعکس شده، موکلم فکر میکن د او نمی تواند این موضوع را تحلیل کند. ه ه ه ه ه ه ه »»»»»»»»»»»»»»»

بیوگرافی ابرهیم تاتلیس


ابراهیم تاتلیس(Rahimbrahim Tatlıses ؛ زادهٔ ژانویهٔ ۱۹۵۲) یکی از خوانندگان مشهور ترکیه‌ای است. ودر وی عرب و مادر او کرد است. ات ه د م ر ات ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه د د د د د دب ز

مردم در ترکیه نام ایبو را هم برای استفاده می‌کنند. امپراتور (به ترکی استانبولی: armparator) لقب متداولی برای اوست. وی در جنوب ترکیه و در شهر شانلیاورفه که شهری با جمعیتی متشکل از کُردها و عرب‌ها می‌باشد، زاده شد.

وی با ترانه‌های ترکی‌اش مشهور در ترکیه، آسیای میانه و اراضی مثل جمهوری آذربایجان، ایران، عراق و سوریه است، تاتلیس با ترانه‌های ترکی‌اش مشهور ولی گهگاه به عربی و کردی نیز ترانه‌ای خوانده‌است.

وی افزوده بر این، یک تاجر، رستوران‌دار، سازنده شوهای موسیقی تلویزیونی و ع ال س س س س س وی در پروژه های ساخت و ساز در کردستان عراق نیز درگیر بوده است.

وی اکنون در شهر ازمیر زندگی می‌کند و رستوران تاتلیس را در شهر ازمیر گفت. ابراهیم تاتلیس در سال ۲۰۱۱ به عنوان بهترین خواننده قرن ترکیه انتخاب شد.

ابراهیم تاتلیسس ۶۸ ساله است، ۷ فرزند و ۹ نوه دارد.


فرودگاه ها:

ازدواج ابراهیم تاتلیس با گلچین کاراکایا


 ازدواج ابراهیم تاتلیس با گلچین کاراکایا
ازدواج ابراهیم تاتلیس با گلچین کاراکایا

شنیده‌ها حاکی از این است که خانواده گلچین کاراکایا با رابطه وی با تاتلیسس خفط کرده است.

در این راستا، ابراهیم تاتلیس ۶۳ ساله نیز به دوست دختر ۲۵ ساله خود پیشنهاد ازدواج داد و جواب مثبت گرفت. زوج مشهور هم اکنون در حال حاضر برای مراسم عقد خود هستند. افتنی است گلچین کاراکایا، رابطه نزدیکی با دختر ابراهیم تاتلیسس دیلان چتاک تاتلیسس دارد.

کلچین کاراکایا همسر ابراهیم تاتلیس کیست؟

اولچین کاراکایا Gülçin Karakaya به دلیل ابراهیم تاتلیسس بر سر زبان ها افتاد. سرادی زه با مطالب مربوط به رابطه گلچین کاراکایا کلچین کاراکایا، معشوق ابراهیم تاتلیسس کیست؟

گل کاراکایا پس از اینکه ابراهیم تاتلوسس او را به عنوان معشوق جدید معرفی کرد، نامش در کانون توجه ها وارد شد.

ابراهیم تاتلیسس عشقی را که به دنبالش بود در گلچین کاراکایا، ۲۶ ساله (برخی منابع سن او را ۲۵ اعلام کردند) پیدا کرد. حرن سرگرم کننده این زوج که مدتی است در مورد عشق صحبت می کنند، در تصاویر قابل فهم است.

نحوه آشنایی ابراهیم تاتلیس با گلچین کاراکایا


نحوه آشنایی ابراهیم تاتلیس با گلچین کاراکایا
نحوه آشنایی ابراهیم تاتلیس با گلچین کاراکایا

مشخص شده است که تاتلیس حدود ۱،۵ سال است که با یک گلچین کاراکایا رابطه عاشقانه داشته است. همچنین مشخص شد که تاتلیسس محبوب خود (کاراکایا) را به همسر سابقش عایشه‌گل یلدیز Ayşegül Yıldız معرفی کرد.

تاتلیس در آگوست سال گذشته با دوست دخترش گلچین کاراکایا و همسر سابقش عایشه‌گل یلدیز شام خورد. این هنرمند ۶۸ ساله عکسی از او را در همان میز با این دو به اشتراک گذاشت.

ط چ چ ن ط ط ط ط ط چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر


دنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا