فیلم و هنر

اعلام جزئیات نخستین آلبوم ویحک، «رویای من» رونمایی و منتشر می شود

ویهاک سهراب حقیقت خواننده موسیقی پاپ به زودی اولین آلبوم رسمی خود را با نام “رویای من” منتشر می کند.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ “رویای من” اولین آلبوم سهراب حقیقت ویهاک به دبیری فهام گوهری تهیه و تولید شده است و به زودی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

این آلبوم شامل ده آهنگ در قالب موسیقی پاپ و نگاهی به سبک های کانتری و فانک است فهام گوهری تدوین و برنامه ریزی شده و اواخر آذرماه توسط شرکت فرهنگی هنری طنین هنر باربد منتشر می شود.

این 10 قطعه به نام های کشور من، بارون، ناجی، آشوب، قلب من، جنگل سحرآمیز، نظر چی، شاهپریون، انگران آهنگر و مژگان توسط فهام گوهری و فرزاد رضایی به خوبی میکس شده اند و کلام این قطعات برگرفته از اشعار میثم است. قربانی، پیام ربیعی، سعید طالبی، هومن قپچی، سوفیا رحیمی و ویهاک.

بابک ریاحی پور (گیتار باس)، فیروز ویسانلو (گیتار نایلون، آکاردئون)، رضا تاجبخش (پیانو)، احمد میرمعصومی (پیانو)، فهام گوهری (گیتار آکوستیک، پیانو)، فرزاد رضایی (گیتار الکتریک، پرکاشن، گیتار) قربانی (سلول) علی جعفری پویان (ویولن، ویولا)، علیرضا دریایی (ویولن، ویولا)، حامد ملک (ساکسیفون) و بابک صفرنژاد (ساز شفاهی) از جمله خوانندگان این آلبوم هستند.

در این مدت فهام گوهری، احمد میر معصومی و مسرور شیدایی به عنوان صدابردار در آلبوم «رویای من» حضور داشتند.

گفتنی است آهنگ دنیای من از این آلبوم به تازگی به همراه نماهنگی به کارگردانی محمد دارایی منتشر شده است که حاوی ایده های جهانی، از خواسته ها، رویاها و ایده های یک انسان صلح طلب است و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. .

به زودی مراسم رونمایی از آلبوم «رویای من» با خوانندگی ویهاک و مدیر هنری فهام گوهری و همچنین حضور جمعی از عوامل و اهالی رسانه گروه با نگاهی به پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا