دانش و فناوری

اعطای مدال آزادی پس از مرگ به استیو جابز از سوی ریاست جمهوری ایالات متحده

دولت به‌تازگی برندگان مدال آزادی ریاست جمهوری امسال را اعلام کرده است و استیو جابز، بیان‌کننده و عامل پیشین اپل، درمیان لیست 17 نفره از دریافت کنندگان این جایزه قرار دارد. این مدال آزادی، هفته آینده در تاریخ 7 جولای، پس از مرگ جابز به وی اهدا خواهد شد.

مدال آزادی پس از مرگ استیو جابز

د ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا در بیانیه‌ای رسمی رئیس‌جمهور آمریکا، جو بایدن، آمده است:

سکیو جابز (متوفی 2011) یکی از بنیان‌گذاران، مدیر اجرایی و رئیس شرکت اپل، سیستم پیکسار بود. بینش، تخیل و خلاقیت او را به اختراع می‌رساند که شیوه‌های ارتباطات جهان را تغییر داده و این روند کماکان را ادامه می‌دهد و همچنین صنایع کامپیوتر، موسیقی، فیلم و بی‌سیم را متحول کرده است.

رای این موضوع را درک کند، بد نیست بدانید که مدال آزادی جمهوری جمهوری، “بالاترین افتخار غیرنظامی«در ایالات متحده آمریکا به افرادی اعتراف می‌شود که «کمک‌های مثال زدنی به رفاه، ارزش‌ها یا امنیت ایالات متحده، صلح جهانی، یا سایر جستجوهای اجتماعی اجتماعی، عمومی یا خصوصی انجام شده‌اند».

مدال آزادی پس از مرگ استیو جابز

مدال آزادی پس از مرگ استیو جابز

جابز در 5 Apr 2011 پس از مبارزه با سرطان پانکراس درگذشت. مدال‌های پس از مرگ، آزادی نادری است، اما بی‌سابقه نیست. امسال، جان مک کین و ریچارد ترومکا از دیگر مدال‌کنندگان پس از مرگشان هستند.

رئیس‌جمهور باید مدت‌های مدیدی‌ست که گفته است که آمریکا را می‌توان با یک کلمه تعریف کرد: امکانات. این هفده امکانات آمریکایی را به نمایش می‌گذارند و روح ملت را با کار سخت، پشتکار و ایمان تجسم می‌بخشند. آن‌ها برای مکان‌های مهم برای دستیابی به صحنه‌های چشمگیر در هنر و غلبه کرده، زندگی خود را از آسیب‌پذیری‌ترین افراد در میان ما کرده‌اند و با شجاعت برای ایجاد تغییر در جوامع خود و سراسر جهان عمل کرده و درعین‌حال مسیرهای درخشانی را برای نسل‌های آینده ایجاد می‌کنند. ایجاد کرده اند.

این جوایز قرار است به‌طور رسمی در تاریخ 7 جولای در کاخ سفید اهدا شود. در این اطلاعیه، افرادی که به نمایندگی استیو جابز در این مراسم حضور دارند، اشاره‌ای نشده است. ا ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ا ا ا ا ا ا ا ا ا

یاسل کامل دریافت کنندگان مدال آزادی ریاست جمهوری را می توانید از وب سایت کاخ سفید مطالعه کنید.

دیدگاه شما درباره اعطای مدال آزادی پس از مرگ استیو جابز از سوی ریاست جمهوری آمریکا متحده چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا