دانش و فناوری

اطلاعات جدیدی از سری هواوی میت 50 فاش شد

بنابر جدیدترین گزارش‌ها و اطلاعات فاش شده، کمپانی چینی قصد دارد به زودی از سری هواوی میت 50 رونمایی کند. چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم!

هواوی طی سالیان اخیر و با تحریم‌های آمریکا با مشکلات زیادی عرضه می‌شود و گوشی‌های محبوب این برند را عرضه می‌کند بنابر جدیدترین اخبار اما این کمپانی سری میت 50 را تا آخر سال جاری روانه بازار خواهد کرد. ولی سری جدید تفاوتی با نسل قبل دارد.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های هواوی 2021

سری هواوی میت 50

هواوی امسال تصمیم گرفت که با حذف نسخه پرو پلاس از سری Mate 50 این خانواده را در دو نسخه معمولی

اطلاعات جدید درباره سری گوشی های میت 50 را یک افشاگر معروف در ویبو فاش کرده و گویا استراتژی شرکت چینی برای پرچمداران سری میت تغییر کرده و قرار است نسخه پرو پلاس حذف شود. ایش از این انتظار می‌رود این گوشی در سه نسخه استاندارد، میت 50 ورو و میت 50 پرو پلاس به علاوه نسخه خاص میت 50 را رید ی

اطلاعات قدیمی از سری هواوی میت 50 فاش شد

حذف نسخه پرو پلاس اما حالا سری میت 50 را محدود کرده است. نکته جالب توجه با توجه به اینکه سری P50 نیز امسال اتفاق مشابهی داشت و تنها در مدلهای پرو و ​​معمولی عرضه شد.

نرفتن شرفتن شرایط هواوی ، گوشی های Mate 50 ن ه ش ش Mate Mate ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش

از دیگر نکات قابل ذکر در مورد گوشی جدید هوآوی یعنی میت 50 این هواوی قصد دارد از تراشه‌های پرچمدار کوالکام استفاده و طراحی دوربین نیز ممکن است نسبت به نسل قبلی تغییراتی داشته باشد.

هواوی همچنین همچنان با مشکلاتی در این زمینه نیاز دارد تا با حل آن‌ها گوشی‌های سری Mate 50 را به مرحله عرضه و می‌کوشد.

تاریخ رونمایی از هواوی میت 50

اطلاعات قدیمی از سری هواوی میت 50 فاش شد

هفته بسیاری از فعالان حوزه دیجیتال، گوشی‌های پرچمدار هوآوی میت 50، در ماه آگوست یا نهایتاً سپتامبر سال جاری. در این زمینه نیز یکی از کاربران شبکه اجتماعی ویبو به نام Shiguan گفته که احتمالا سری میت 50 در ماه آگوست معرفی می‌شوند و هر. سری میت 50 احتمالا با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 4G صرضه می‌شوند

بیشتر بخوانید:

به نظر شما عدم ارائه نسخه پرو پلاس پلاس درست است؟ نظرات خود درباره سری هواوی میت 50 را با ما در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: ‌ huaweicentral

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا