دانش و فناوری

اشاره به مشکلات پیرامون هدست واقعیت افزوده اپل در یک گزارش جدید

آخرینا اطلاعات وین ما گزارشی بلند را منتشر کرده است که جزئیات مشکلات فنی و رهبری را که اپل در طول توسعه می‌دهد، می‌افزاید. /فته می‌شود اپل قرار است از هدست AR / VR خود تا ایان سال 2023 رونمایی کند.

مشکلات پیرامون هدست واقعیت افزوده اپل

این گزارش ادعا می‌کند که تیم اپل که بر روی این هدست کار می‌کند، به رهبری مایک راکول، مدیر سابق دالبی، مرتباً مجبور به دریافت کمک در پروژه‌های خود با سایر بخش‌های شرکت کننده بود. در اواسط سال 2017، این تیم همچنین در ساختمان‌های اداری در سانیا، کالیفرنیا که مایل دورتر از دفتر مرکزی اپل بودند، کار کردند که ظاهراً “به حفظ نامرئی بودن گروه نسبت‌به سایر بخش‌های اپل کمک کرد.”

به‌عنوان‌مثال، در اوایل سال 2018، یکی از اعضای تیم راکول از گروه مهندسی سخت‌افزار دوربین اپل خواست تا یک ویژگی سخت‌افزاری را اضافه کند که سرعت گرفتن تصاویر توسط دوربین‌های هدست و بازپخش آن‌ها را در نمایشگر افزایش دهد. Wellruh Rockwell می‌خواست این ویژگی را در یک نمونه اولیه از یک نمونه آزمایشی مهم برای 100 کارمند برتر اپل، به نا. هروه راکول گفته است که هدست در اولویت نیست و گروه او باید iPhone XS در همان سال دبر باشد.

مشکلات پیرامون هدست واقعیت افزوده اپل

مشکلات پیرامون هدست واقعیت افزوده اپل

این گزارش می‌افزاید که تیم باتری‌های قابل‌تعویض را برای این دست در نظر می‌گیرند که کاربران را قادر می‌سازد تا حداکثر هشت ساعت در روز از آن استفاده کنند، اما این ایده درنهایت به‌دلیل پیچیدگی‌های موجود در کنار گذاشته شده است. بر اساس این گزارش، از سال 2021، این دستگاه دارای باتری بود که می‌توانست “چند ساعت، مطابق با محصولات مشابه” باشد.

گزارش کامل از چندین چالش دیگر را تشریح می‌کند و برای علاقه‌مندان به توسعه هدست اپلیکیشن خواندنی ارزشمند است.

مارک گورمن، تاکاشی موچیزوکی و دبی وو از بلومبرگ، پیش از این نیز مشکلاتی را که اپل در رابطه با این هدست با آن روبرو کرده است، از داغ‌شدن بیش‌ازحد تا چالش‌های دوربین و نرم‌افزار، بیان کرده است. رورمن گفت که این هدست از دو تراشه استفاده می‌کند که یکی از آن‌ها با تراشه M1 Pro در جدیدترین مدل‌های مو بوک است.

The Information سال گذشته تصویری از هدست فرضی اپل را بر اساس “نمونه مراحل اولیه آخرین توسعه” به‌اشتراک گذاشت. در این گزارش ادعا شده است که این هدست دارای یک گیره خمیده با مواد توری نرم، هدبندهای قابل‌تعویض و نمایشگر است. ‌گ راس یانگ، حتی ممکن است نمایشگر سومی نیز برای این هدست وجود داشته باشد.

دیدگاه شما پیرامون مشکلات پیرامون هدست واقعیت افزوده اپل چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا