دانش و فناوری

اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس نسبت به نسل قبلی 20 درصد سریع‌تر است

اخیرا جزییاتی از مشخصات تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 ملاس منتشر شده است که با افزایش سرعت آن به نسل قبلی خبر می دهد. مفته می‌شود که این تراشه، زودتر از موعد همیشگی کوالکام و تا پایان بهار امسال رونمایی می‌شود.

این‌روزها شایعات زیادی درباره راه‌اندازی نسل جدید تراشه پرچمدار کوالکام به گوش می‌رسد. این شرکت قصد دارد نسل جدید تراشه را زودتر از موعد همیشگی به بازار عرضه کند

سرویس رسانه تکراتو

The Galox Garbri با نام TheGalox در توئیتر اعلام کرده است که.

تی شرت تخصصی اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس

اسنپدراگون 8 نسل اول یک چیپ قدرتمند است و قدرت اکثر پرچمدارهای اندرویدی 2022 را تامین می‌کند. حال طبق گزارشات جدید، گفته شده است که تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 لاس شباهت‌های زیادی با نسخه قبلی خ. اما عواملی مانند پایداری بیشتر و مدیریت بهتر گرما که در تراشه ای اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس بهبود یافته، باعث برتری این تراشه نسبت به نسل قبلی خود می شود و همچنین افزایش احتمالی قیمت این تراشه است.

اسنپدراگون 8 نسل 1 نسبت به نسل گذشته 20 درصد سریعتر است

اسنپدراگون 8 نسل 1 الاس این‌بار به جای سامسونگ ، توسط کمپانی TSMC و پ پ پ پ پ پ پ پ پ

اسنپدراگون 8 نسل 1 با شماره مدل SM8450 معرفی شده بود. حال معرفی مدل پلاس این تراشه با شماره SM8475، احتمالا به دلیل بهبود ناشی از تولید ا در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. به نظر نمی‌رسد از مواردی که به آن اشاره کنیم، تغییر تغییری در ساختار تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 لاس صورت گی

درآخر با توجه به شایعاتی که اخیرا منتشر می شود، به نظر می رسد که کوالکام قصد دارد، این تراشه را در ماه رود دود. مس می‌توان از نیمه‌ی دوم سال 2022، پرچمداران جدید از این پشتیبانی کننده‌های پردازنده.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 چلاس چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا