بازاریابی

استناد محلی برای یک وب سایت چیست؟

استناد محلی چیست؟

ساده الف استناد محلی به شرکت یا کسب و کار شما اشاره می کند همانطور که در وب سایت ها و سایر سایتهایی که در اینترنت ظاهر می شوند شرح داده شده است. این یک مسئله بسیار مهم برای تجارت شما است و می تواند شکل های دیگری نیز داشته باشد:

• نام شرکت ، به تنهایی

• نام شرکت و شماره تلفن

• نام شرکت ، آدرس و شماره تلفن

• نام تجاری ، آدرس ، شماره تلفن و پیوند

• و غیره.

در بیشتر موارد ما نقل قول های بدون ساختار را مشاهده می کنیم زیرا بخشی از NAP شما وجود دارد – شاید “نام شرکت و شماره تلفن” یا “نام و آدرس شرکت” شما و از هیچ کدام بهتر است ، اما از مزایای آن استفاده نکنید. به عنوان یک نقل قول کامل که به معنی کل NAP شرکت شما است. یک نقل قول کامل باید شامل نام شرکت ، شرکت ، آدرس و شماره تلفن باشد.

نوع استناد محلی

نقل قول های محلی دو نوع هستند ؛ یکی ساخته شده و دیگری بدون ساختار اما هر دوی اینها برای تجارت شما ضروری و مهم هستند. نقل قول های سازماندهی شده در فهرست راهنمای آنلاین منحصر به فرد محلی یافت می شود و برای شروع فرآیند ، می توانید از بین ارائه دهندگان داده شخص ثالث ، مانند Whitespark ، yellowpages.com ، yelp.com ، superpages.com ، freeindex و بسیاری موارد دیگر که به احتمال زیاد در صورت تمایل نام ، آدرس ، شماره تلفن ، وب سایت و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. اما شما کنترل کمتری بر فهرست بدون ساختار خود دارید ، که می تواند از مقالات روزنامه ، پست های وبلاگ ، وب سایت های تجاری ، وب سایت های دولتی و مقالات آنلاین ناشی شود.

مزایای اصلی فهرست محلی:

به طور کلی ، فهرست محلی باید قابل اعتماد و قابل اعتماد تلقی شود زیرا تعدادی از مزایای قابل توجهی می تواند از فهرست محلی به دست آید. این شامل:

• نقش مهمی در الگوریتم رتبه بندی موتورهای جستجو اصلی دارد: رتبه بندی محلی در مورد رتبه بندی الگوریتم موتورهای جستجوی اصلی مانند Google ، Yahoo یا Bing و غیره نقش مهمی ایفا می کند. آنها می توانند به افزایش رتبه شما نسبت به مواردی که دارای چند نقل قول هستند کمک کنند ، بنابراین در بحث بهینه سازی موتور جستجو نقش مهمی ایفا می کنند.

• اعتماد مشتری را افزایش می دهد: به نظر می رسد گوگل یا سایر موتورهای جستجو به روزرسانی های مداوم را ارائه می دهند و صحت اطلاعات مربوط به لیست های مشاغل محلی را تأیید می کنند. اگر در بسیاری از وب سایت های مختلف ، به ویژه وب سایت رسمی ، شرکت NAP از شما نام برده شده است ، مشتریان متقاعد خواهند شد که محصول یا خدمات شما را خریداری کنند. و به این ترتیب ، فهرست شما در محل محلی به شرکت شما اطمینان بیشتری می بخشد و خطر شرمندگی شما را در کار شبانه کاهش می دهد.

• یافتن جزئیات کسب و کار خود را آسان کنید: شما باید سایر مزایای نقل قول های محلی را در نظر بگیرید ، اما چگونه می توانید جزئیات روابط شرکت خود را برای مردم آسان تر کنید. به دلایلی که ذکر شده است نمایه شرکت قابل مشاهده و آسان برای افراد است.

لیست های محلی نه تنها به موتورهای جستجو این ایده را می دهد که واقعاً مربوط به اطلاعات تماس شرکت چیست ، بلکه می تواند به موتورهای جستجو نشان دهد که شما بخشی واقعی از جامعه هستید. راه های زیادی وجود دارد که افراد می توانند به آنها استناد کنند و همچنین این واقعیت که محتوای وب سایت در کنار آنهاست. یک توییت معمولاً به عنوان اشتراک و همچنین رای به یک سایت آنلاین حساب می شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا