دانش و فناوری

استفاده هکرها از ترفند صفحه سیاه برای فریب دادن کاربران و سرقت اطلاعات بانکی آن‌ها

هکرها عموما از روش‌های نفوذ و نفوذ ط در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. اخیراً شاهد استفاده از هکرها از ترفند صفحه سیاه برای فریب دادن کاربران و اطلاعات بانکی آن‌ها هستیم. مانند ترنجی همراه باشید.

استفاده از هکرها از ترفند صفحه سیاه و قربانیانی که می‌کردند دستگاه‌ها خاموش می‌شوند

آخرینا هکرها از یک ترفند جدید و جالب برای فریب دادن قربانیان خود استفاده می کنند تا آنها فکر کنند تلفنهایشان خاموش است و در حالی که در واقع در مورد حمله هکرها قرار می گیرند، نمیدانند که اطلاعات حساب بانکی و سایر موارد از آنها دزدیده می شود. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. با این کار، قربانی چیزی است که در حال حاضر در دستگاهش نمی‌شود.

ر ک ه ه ب ن ن ب ب ب ب ب ب ب ب ب ان ان…….. ف ف ف بدافزار مورد استفاده که CTO نام دارد، با یک پوشش تاریک بر روی تلفن های آسیب دیده استفاده می شود و به افراد اجازه می دهد قبل از این که کاربران متوجه بدی روی گوشی آنها در حال رخ دادن است، هر کاری که با گوشی قربانی می شود می دهند. .

رر ساس اطلاعات منتشر شده از یک کشف‌کننده کلاهبرداری آنلاین به نام ThreatFabric، هکرها می‌توانند چیزی روا کنند. درست مثل اینکه گوشی شما را در دستانشان گرفته اند. ی ه ن و م W و و و و و و و و و و و و ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب

استفاده از هکرها از ترفند صفحه سیاه

ThreatFabric کنج هکرهای مختلف که پشت پرده توسعه Octo هستند را کشف کرده است. در سال گذشته، یک کمپین از برنامه ای به نام Fast Cleaner استفاده کرد که قرار بود گوشی شما را از شر برنامه های استفاده نشده خلاص کند، CPU را خنک کند و سریعاً ارائه دهد. اما تنها پاکسازی که انجام می‌شود، پاکسازی حساب‌های بانکی قربانیان توسط هکرها بود زیرا این برنامه بیش از ع.

یک کمپین دیگر بر 70 برنامه بانکی مجارستانی کار می کرد و در حالی که دیگران با استفاده از تعداد کمی از برنامه های بانکی متعلق به سازمان های مالی آلمان و اتریش به کار می برد، این یکی اما از روش های مخوفتری بهره می برد. یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پلی استور به نام Pocket Screencaster قرار داشت تا کاربر اجازه دهد تا صفحه نمایش گوشی را ضبط کند.

Lروه هکری $ Lapsus سامسونگ را هک کرد

به گفته PhoneArena، این برنامه فقط در بریتانیا ، لهستان ، اسپانیا و پرتغال قابل نصب بود ، در واقع بخشی از کمپین بدافزار این بود. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است برای جلوگیری از هک شدن حساب بانکی خود، برنامه ها را فقط از توسعه دهندگانی که به آنها اعتماد دارند نصب کنید و همیشه بخش نظرات را در فروشگاه گوگل برای بررسی وضعیت آن برنامه بررسی کنید.

نظر شما در مورد استفاده از هکرها از ترفند صفحه سیاه چیست؟ یا شما تا به حال درگیر چنین مشکلات یا تهاجم‌های ساده و هوشمندانه‌ای هستید؟ ه ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا