دانش و فناوری

استفاده ایلان ماسک از قابلیت تماس صوتی و تصویری ایکس به جای تماس تلفنی

ایلان ماسک برنامه بلندپروازانه دیگری در سر دارد. او به تازگی اعلام کرده که قصد دارد از قابلیت تماس صوتی و تصویری ایکس به جای تماس تلفنی استفاده کند.
ایلان ماسک ثروتمند ترین مرد جهان برای ایکس برنامه های جذابی در نظر دارد. او به تازگی اعلام کرده که قصد دارد قابلیت تماس صوتی و تصویری ایکس را جایگزین تماس تلفنی کند.
بیشتر بخوانید: کارگر اسپیس ایکس به کما رفت؛ شرکت ایلان ماسک دادگاهی شد
او با انتشار پستی اعلام کرد:« تا چندماه دیگر من از شماره موبایلم استفاده نخواهم کرد و فقط از ایکس برای ارسال پیام و تماس صوتی-تصویری استفاده می کنم.»
به نظر می رسد کاربران نسخه پریمیوم ایکس که تاکنون ماهانه هشت دلار برای اشتراک خود هزینه می کردند با اضافه شدن این قابلیت می توانند با ماسک تماس بگیرند. البته تمام کاربران این پلتفرم تاکنون می توانستند با مراجعه به «کمک به کاربران» (Help Center) از کسانی که فالو دارند یا از طریق دایرکت مسیج باهم ارتباط برقرار کرده اند و همچنن کسانی که در فهرست شماره تلفن خود دارند،تماس صوتی و ویدئویی دریافت کنند اما نمی توانستند با آنها تماس بگیرند.
ماسک 171.9 میلیون دنبال کننده در برنامه ایکس دارد خود او نیز تاکنون 536 نفر را فالو کرده که اگر همه چی طبق پیش بینی ها پیش برود می توانند با او تماس بگیرند. با این حال نیما اوجی یکی از محققان اپلیکیشن معتعد است که عدم استفاده ماسک از شماره تلفنش به دلیل مسائل امینیتی، ممکن نیست.
اوجی در این باره گفت:« کدهای تایید پیامکی که بیشتر اوقات برای احراز هویت دوعاملی به کار می روند، بخش مهمی از فرایندهای آنلاین هستند که در پلتفرم های مختلف به کار می روند. می توان از ایکس برای تماس های صوتی-تصویری استفاده کرد، اما تصور می کنم پیامک هنوز بخشی مهم از ارتباطات است.»
بیشتر بخوانید:

    واکنش ایلان ماسک نسبت به تایید ETF اسپات بیت کوین
    ایلان ماسک به دنبال جذب 6 میلیارد دلار سرمایه برای xAI است
    ایلان ماسک و مصرف مواد مخدر ، موضوعی که مدیران تسلا را نگران می کند
    سختگیری عجیب ایلان ماسک در تولید خودرو جدید تسلا ؛ کارمندان باید در کارخانه بخوابند!

نظر شما درباره ی قابلیت تماس صوتی و تصویری ایکس چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش کامنت با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
 
 
 

دکمه بازگشت به بالا