استفاده از هوش مصنوعی برای ترجمه هوشمند پادکست

شرکت اسپاتیفای به منظور جذب کاربران جدید و تقویت درآمد، قصد به کارگیری تکنولوژی ترجمه هوشمند پادکست به زبان های دیگر توسط هوش مصنوعی را دارد.
شرکت اسپاتیفای تکنولوژی، در جدیدترین اقدام خود در راستای استفاده از فناوری هوش مصنوعی مولد به دلیل محبوبیت جهانی این تکنولوژی، قصد استفاده از آن در ترجمه هوشمند پادکست را دارد. این شرکت جهت ارائه این ویژگی، با پادکسترهای معروفی همکاری خواهد کرد.
بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی تعاملی مدل های فعلی هوش مصنوعی را شکست می دهد
استفاده از هوش مصنوعی برای ترجمه هوشمند پادکست
براساس اعلام اسپاتیفای مدل های ترجمه شده که از فناوری تولید صوتی شرکت OpenAI بهره برداری شده، از سبک گوینده اصلی تقلید خواهند کرد و طبیعی تر از دوبله رایج هستند.
ترجمه صوتی در زبان هایی شامل اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی برای تعداد منتخبی از اپیزودها و اپیزودهایی که در آینده انتشار پیدا می کنند، موجود خواهد بود.

اسپاتیفای طی چند سال اخیر، روی کسب و کار پادکست سرمایه گذاری فراوانی صورت داده و حتی خوش بین است که با سطح بالای تعامل در پادکست، تبلیغات کنندگان بیشتری را جذب کند. بااین حال این موضوع منجر شده که رشد هزینه های عملیاتی اسپاتیفای، دو برابر رشد درآمد در سال پیش شود. افزون براین، کسب و کارها به علت افزایش نرخ های بهره و تورم بالا، اقدام به تعدیل هزینه های خود کرده اند.
بیشتر بخوانید: 

    ژاپنی ها ابزاری برای ترجمه صدای مرغ ها با هوش مصنوعی ساختند
    تماشا کنید: طراحی خانه  با الهام از سازهای موسیقی توسط هوش مصنوعی!
    قابلیت دوبله ویدیوهای یوتیوب با هوش مصنوعی رسما منتشر شد

دیدگاه شما در خصوص فعالسازی قابلیت ترجمه هوشمند پادکست در اسپاتیفای چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید.
.
منبع: سیتنا
 

دکمه بازگشت به بالا