بازاریابی

استفاده از فیلم های بازاریابی بیمه ای برای بهبود SEO و افزایش دسترسی به نمایندگی خود

ویدئوها ماندگاری بالایی دارند و به آژانس ها و کارگزاران بیمه فرصتی برای ارائه محتوای آموزشی ، چسبنده و م offerثر ارائه می دهند. ویدئوها می توانند از وبینارهای ضبط شده ، صداگذاری در پاورپوینت ، تولیدات تخته وایت برد حرفه ای با صدای اسکریپت شده و موسیقی پس زمینه رایگان متغیر باشند.

چرا ویدئو را به وب سایت نمایندگی بیمه خود اضافه کنید و چرا یک کانال مارک دار YouTube با فیلم ایجاد کنید؟ یکی از آمارهای مهم که باید در نظر بگیرید این است که احتمال دارد بیمه گذاران شما 80٪ بیشتر ویدیو شما را تماشا کنند تا محتوای شما را بخوانند. مورد دیگر تأثیر ویدئو بر تلاش های شما برای بهینه سازی موتورهای جستجوی بیمه است. گوگل به صفحات وب حاوی ویدیو اهمیت بیشتری می دهد و البته آنها مالک YouTube هستند. ویدئوهای بیشتر معمولاً برابر با بیمه SEO بهتر است. و هنگامی که ویدیوی نمایندگی بیمه شما نسبت به سایر وب سایت ها در نتایج جستجوی مشابه زمان بیشتری مشاهده می کند ، SEO از SEO حتی بیشتر افزایش می یابد. علاوه بر این ، یک ویدئوی آژانس بیمه وثیقه های خوبی را برای بازاریابی ایمیلی خود در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد ، یک تلاش بازاریابی در رسانه های اجتماعی.

از کانال های YouTube با مارک حرفه ای می توان برای ایجاد فیلم های برجسته و لیست پخش خاص استفاده کرد. به عنوان مثال ، می توانید لیست پخش برای P&C ، مزایای کارمند ، مشتریان با ارزش خالص بالا و خطوط شخصی ارائه دهید. هر لیست پخش باید حداقل 3 فیلم ، ترجیحاً بیشتر داشته باشد. سپس می توان از آنها برای ابتکارات بازاریابی وب از جمله بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کرد.

اگرچه مشتریان احتمالی (و مشتریان و شرکا) اغلب فیلم ها را به محتوای نوشته شده ترجیح می دهند ، اما همه این بازدیدکنندگان وب سایت ویدیوی شما را به طور کامل مشاهده نمی کنند. بازدیدکنندگان وب سایت بیمه می خواهند بدانند آیا این ویدیو به آنها مربوط می شود و اگر فایده آن را به سرعت نبینند ، ویدیوی شما را می گذارند و به سایت دیگری باز می گردند. برای کمک به بهبود چسبندگی ، مطمئن شوید که زیرنویس و رونویسی را اضافه کرده اید. زیرنویس ها و رونوشت ها به افزایش شانس تماشای کل ویدیوی شما توسط افراد و افزایش اعتبار شما با Google کمک می کند. زیرنویس ها و رونوشت ها به کمک:

  • افزایش زمان مشاهده (تا 80)

  • بهبود پیوند عمیق با کلمات کلیدی در ویدئو

  • بهبود نتایج جستجو برای کلمات کلیدی موجود در ویدئو

برای ایجاد ویدیوهای بیمه وقت بگذارید و از مزایای آنها نهایت استفاده را ببرید. گنجاندن ویدئوهای بازاریابی بیمه در وب سایت شما و افزودن آنها به یک کانال مارکدار یوتیوب ، به شما در بهینه سازی موتورهای جستجوی بیمه کمک می کند ، ترافیک وب سایت را افزایش می دهد و بیمه های بیشتری را وارد برنامه شما می کند.

اگر به دنبال راه هایی برای بهبود وب سایت نمایندگی بیمه خود ، تولید فیلم با کیفیت بالا و بهینه سازی سئو آژانس بیمه خود هستید و زمان ، ابزار یا مهارت داخلی لازم برای انجام این کار را ندارید ، می توانید این طرح را به یک آژانس بازاریابی بیمه ماهر سپرده باشید. به

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا