بازاریابی اینترنتی

استفاده از اسکایپ به عنوان ابزاری برای بازاریابی

بسیاری از بازاریابان شبکه برای ارتباط با مردم در سراسر جهان به سایت های رسانه های اجتماعی روی می آورند. آنها به سرعت شروع به استفاده از این روش برقراری ارتباط با افراد و به اشتراک گذاری اطلاعات کردند. حال این سؤال مطرح می شود – اگر بتوانید این اتصالات را ایجاد کنید و از طریق تماس مستقیم از طریق اسکایپ به عنوان یک ابزار بازاریابی ، آنها را حتی موثرتر کنید ، چه می کنید.

از طریق شبکه های اجتماعی می توانید پیام ارسال کنید و نظر دهید – که بسیار مستقیم به همان عضو است. با این وجود با اسکایپ می توانید پیام های فوری را به صورت لحظه به لحظه بفرستید ، و همچنین تماس صوتی اسکایپ را به اسکایپ برقرار کنید – که بسیار شبیه اتصال شما از طریق تماس تلفنی واقعی است. اگر از اسکایپ به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده می کنید ، ارتباط شخصی تری با شخصی که با آنها ارتباط برقرار می کنید ایجاد می کنید.

بنابراین چگونه می توانید از اسکایپ به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید؟ یکی از مهمترین پیشنهادی که می توانم به شما بدهم این است که ارتباط آسان تر افراد با شما در اسکایپ شما امکان پذیر باشد. این شامل در دسترس بودن و در دسترس بودن و یافتن آسان اسکایپ ID برای هر کسی که می خواهد با شما تماس بگیرد آسان است. همچنین می توانید پیشنهاد کنید افرادی که با شما در یک شبکه اجتماعی ارتباط برقرار می کنند نیز شما را به عنوان یک تماس اسکایپ اضافه کنند.

پیشنهاد دیگر این است که اگر از اسکایپ به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می کنید ، باید اسکایپ را چک کنید تا به نرم افزاری اضافه شود که به شما امکان می دهد عملیات اسکایپ را به صورت عمده انجام دهید. این امر به شما امکان می دهد پروفایل های اسکایپ را جستجو کنید ، درخواست های اضافه کنید و پیام ها را به صورت عمده به مخاطبین خود بفرستید. این امر به دلایل مختلف می تواند بسیار مفید باشد.

اگر می خواهید با بسیاری از مخاطبین اسکایپ خود فعال باشید ، ممکن است ارسال اطلاعات یا پیام به صورت جداگانه برای آنها طول بکشد. من از نرم افزار افزونه Skype استفاده می کنم. با استفاده از این ابزار قدرتمند می توانم گروهی از مخاطبین را برای ارسال پیام به صورت عمده انتخاب کنم که باعث صرفه جویی در وقت و مرا در برقراری ارتباط با مخاطبینم می کند.

با اضافه کردن نرم افزار ، من همچنین می توانم با وارد کردن یک الگوی جستجو ، پروفایل های کاربر اسکایپ را جستجو کرده و آنها را هدف قرار دهم. من می توانم پروفایل هایی را که می خواهم به لیست مخاطبین اسکایپ اضافه کنم بارگذاری کنم و درخواست عمده ای را برای آن دسته از کاربران اسکایپ ارسال کنم. مجدداً موجب صرفه جویی در وقت و اطمینان از اینکه من همیشه افرادی را خواهم داشت که به اسکایپ وصل شوم وجود دارد. این افزونه بسیار قدرتمند برای استفاده از Skype به عنوان یک ابزار بازاریابی است.

من با استفاده از اسکایپ به عنوان یک ابزار بازاریابی موفقیت فوق العاده ای داشته ام – و معتقدم مزایای داشتن ارتباط فوری و شخصی بیشتر راهی عالی برای بهبود روابط با کسانی است که با آنها ارتباط برقرار می کنید.

شما می توانید این مقاله را چاپ کنید تا زمانی که تمام مطالب از جمله پیوندها و اطلاعات نویسنده دست نخورده باقی بماند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا