بازاریابی

استراتژی SEO – 4 مرحله برای بهبود رتبه بندی موتور جستجوگر شما

در این مقاله ، ما چهار مرحله اساسی در بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت را بررسی می کنیم ، از جمله تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، بازاریابی مقاله و فیلم ، وبلاگ نویسی ، شبکه های اجتماعی و نشانک ها. در تجزیه و تحلیل ما ، ما تصور می کنیم که یک طراحی سایت SEO قبلاً انجام شده است و استفاده از صفحات Flash که توسط روبات های موتور جستجو قابل خواندن نیست ، کاهش یافته یا به طور کامل از آن جلوگیری می شود.

چندین مرحله برای دستیابی به بالاترین نتایج جستجوی ارگانیک وجود دارد. گوگل ، یاهو ، بینگ و سایر سایت های جستجو از فرمول های خاصی برای ارزیابی محبوبیت و ارتباط یک وب سایت استفاده می کنند. هنگام “بازاریابی” یک وب سایت ، هدف ما “فریب” گوگل نیست ، بلکه هدف ما تولید محتوایی است که نمایه سازی ، ترتیب و مرتب سازی آرایه ای نامعقول از اطلاعات در حال تغییر بصورت آنلاین را پشتیبانی و تسهیل می کند. در اینجا نحوه آسان سازی روند کار آمده است:

  1. با جستجوی کلمات کلیدی شروع کنید. از ابزار کلمه کلیدی Google استفاده کنید یا ابزاری پیدا کنید که هدف شما باشد. قابل دسترسی برای بسیاری از وبینارها و آموزش ها که اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و برخی از بهترین نکات و توصیه ها را برای به دست آوردن بهترین رتبه بندی موتور جستجو ارائه می دهد. بسیاری از آنها رایگان هستند و یا با پرداخت هزینه ای اندک ارائه می شوند.
  2. از بازاریابی مقاله و ویدئو برای توزیع و پخش اطلاعات در بیشترین مکان ممکن استفاده کنید. دو مورد از بهترین ابزارهای ارسال مقاله ، ارسال کننده مقاله خودکار (Automatic Article Submitter) و ترافیک (Geyser) ترافیک است. این ابزارها اتوماسیون قابل توجهی را فراهم می کنند که از فناوری برای ساخت سریع بک لینک با ارزش استفاده می کنند. وب سایت شما به سرعت از رقبای خود بهتر عمل می کند و اغلب در صفحه 1 نتایج ارگانیک ظاهر می شود. در برخی موارد ، تحقیقات کلمات کلیدی با شناسایی مناطق “کشف نشده” ، صعود شما به سطح بالا را تا حد زیادی تسهیل می کند. بهترین مکان ناشناخته شما کدام خواهد بود؟
  3. وبلاگ نویسی ، استفاده از وردپرس یا معادل آن ، به بهبود جایگاه وب سایت شما کمک می کند و حتی اگر بتوانید یک نام دامنه بسیار مرتبط را پیدا کنید ، حتی بیشتر. Micro Niche Finder و ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی مشابه با یک کلیک ماوس می توانند به سرعت در دسترس بودن دامنه را تعیین کنند. همچنین هنگام ایجاد یک وبلاگ ، یک مشاور خوب وردپرس می تواند ابزارهای SEO قابل دستیابی را پیشنهاد کند که بلافاصله برای وبلاگ شما بک لینک ایجاد می کند.
  4. ما پیشنهاد می کنیم از وبلاگ وردپرس استفاده کنید ، زیرا امکان دستیابی به ابزارهای مختلف برای ارسال خودکار لینک به سایت های رسانه های اجتماعی و وب سایت های رسانه های اجتماعی 2.0 مانند فیس بوک ، توییتر ، Digg ، Mixx و غیره وجود دارد. انتظار داشته باشید که مدتی را برای ایجاد حساب در سایتهایی که می خواهید پیوندهای خود را ارسال کنید ، سپری کنید.

این مراحل را دنبال کنید و موتور جستجوی وب سایت خود را بسیار بهبود خواهید بخشید. در کمال تعجب ، بسیاری از وب مسترها در رتبه بندی سایت های خود کار ضعیفی انجام می دهند. علی رغم سردرگمی ، گوگل و اکثر موتورهای جستجو در مورد “رتبه بندی” کاربردی ترین محتوا کار ستودنی انجام می دهند. در بیشتر اوقات ، غلبه بر رقبای خود بسیار آسان خواهد بود!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا