بازاریابی اینترنتی

استراتژی های موثر بازاریابی دیجیتال

برای اینکه بازاریابی دیجیتال مؤثر باشد ، شما به یک استراتژی کاملاً مشخص تعریف شده از کمپین نیاز دارید. به عنوان یک صاحب تجارت کوچک Gold Coast ، بودجه محدود نیز بر لزوم تصمیمات استراتژیک تأکید می کند.

استراتژی های بازاریابی آنلاین با تجارت متفاوت است. هر مشاغل نیاز به استراتژی منحصر به فرد و خاص خود دارد که به بهترین وجه مناسب صنعت یا طاقچه خود باشد ، اعم از ساخت و ساز ، رستوران ها و کافه های قهوه ، لوله کشی ، بام ، املاک و مستغلات یا حتی مراقبت از دندان.

ادغام مبارزات SEO و PPC

یک استراتژی بسیار معمول و موثر معمولاً شامل اضافه کردن تبلیغات PPC به تاکتیک های SEO شما است. چگونه کار می کند؟

1. انجام تحقیقات دقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط با تجارت محلی و صنعت به طور کلی. سپس ، فقط آنهایی را انتخاب کنید که به اندازه کافی قدرتمند باشند تا بیشترین میزان ترافیک را بدست آورید.

2. مخاطب مورد نظر خود را بشناسید. محل زندگی ، جنسیت ، گروه سنی و از همه مهمتر درآمد. بزرگترین مشتری های این گروه را شناسایی کنید؛ آنهایی که این توانایی را دارند که بیشترین پاداش را به شما بدهند. 3. از طریق سئو سایت و محتوای خود را بهینه کنید. بهترین صفحه فرود را در سایت خود بسازید. این جایی است که بازدید کنندگان به محض کلیک روی تبلیغ شما ، به آنجا می روند. او باید بتواند فشار لازم را برای خرید انجام دهد.

• 4. سپس یک نسخه تبلیغاتی قانع کننده برای تبلیغات PPC خود ایجاد کنید. بگذارید سخنان شما توجه چشم اندازها را جلب کند.

• 5. تبلیغات PPC خود را در جایی قرار دهید که مخاطب هدف شما احتمالاً آنها را ببیند و البته کلیک کنید.

• 6. تبدیل و نتایج خود را با ابزارهای سفارشی دنبال کنید. چقدر برای تبلیغات هزینه کردید؟ در عوض چقدر درآمد کسب کردید؟ چند بازدید؟ تعداد کل کلیکها و بازدیدها در یک بازه زمانی مشخص چقدر بود؟

• 7. موفقیت ها و شکست های خود را مرور کنید و دریابید که چه چیزی مؤثر است و چه چیزهایی نیست. سپس تنظیمات لازم را انجام دهید.

8- با بهینه سازی مداوم مطالب و وب سایت ، حضور خود را آنلاین نگه دارید.

9. به طور مرتب استراتژی و کمپین های بازاریابی خود را تغییر دهید تا ضمن حفظ مشتری و درآمد در بالاترین سطح تمام زمان ، هزینه ها را کاهش دهید.

به جای PPC ، ممکن است تصمیم بگیرید که SEO خود را با بازاریابی رسانه های اجتماعی ترکیب کنید زیرا بسیار ارزان تر است. در مقابل ، PPC به شما کمک می کند تا مشتریانی که آماده خرید هستند را از بین ببرید. احتمال تبدیل بسیار بیشتر از تبلیغات رسانه های اجتماعی است. در پایان روز ، انتخاب یک استراتژی موثر برای بازاریابی اینترنتی بستگی به ترجیحات شما ، نیازهای تجاری Gold Coast و اولویت های شما دارد. خط پایین ، در هر استراتژی که تصمیم بگیرید ، باید به مخاطبان هدف خود برسد و آن را هدف قرار دهد. این نه تنها باید ترافیک را به سایت شما سوق دهد بلکه باید آن ترافیک را به فروش واقعی و رشد درآمد تبدیل کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا