بازاریابی

استراتژی های بازاریابی وابسته برای جذب ترافیک به وب سایت شما

شماره 1: محتوا مقدم بر هر چیز دیگری است

محتوا در واقع آلفا و همچنین امگا وب سایت شما است. بنابراین تکنیک محتوای وب را بزرگترین اولویت خود قرار دهید.

بدون مطالب مفید و مفید، گوگل و همچنین سایر موتورهای جستجوی اینترنتی دیگر مانند بینگ و یاهو! نمی تواند وب سایت شما را رتبه بندی کند. در نتیجه نمی توانید بازدید کننده کافی داشته باشید. بنابراین نمی‌توانید پولی از تبلیغات خود دریافت کنید، چه CPM، CPC یا حتی بر اساس ارجاع.

شماره 2: ترافیک بازدیدکنندگان را به وب سایت وابسته خود هدایت کنید

شما یک وب سایت زیبا ایجاد کرده اید. شما محتوای فوق‌العاده‌ای را به همراه لینک‌های وابسته ایجاد کرده‌اید که معمولاً مستقیماً در آن جاسازی شده‌اند. امروزه باید افراد بیشتری را به سایت برسانید تا محتوای خود را بررسی کنند و همچنین روی پیوندهای وب وابسته خود کلیک کنید.

فقط چگونه آن را اجرا می کنید؟

الف. از ترافیک وب سایت پولی استفاده کنید

تبلیغات عملیاتی مقدار پولی را می خواهند که ممکن است از کیف پول شما یا حتی از درآمد شما حاصل شود. شما می توانید برای ترافیک وب سایت با استفاده از تبلیغات PPC هزینه کنید.

پولی که برای ترافیک وب سایت پرداخت می شود بلافاصله به سایت اینترنتی شما سرازیر می شود که شما هزینه آن را پرداخت می کنید. به محض اینکه پرداخت را متوقف کنید، متوقف می شود.

اگر واقعاً بخشی از یک برنامه وابسته پردرآمد هستید و قادر به کارکرد اعداد هستید، از تبلیغات استفاده کنید. اگر در بازاریابی پولی تازه وارد هستید و بودجه بازاریابی ندارید، یا حتی اگر واقعاً در حال بازاریابی برنامه‌های کمیسیون کم‌درآمد مانند Amazon Associates هستید، ممکن است آن را نادیده بگیرید.

ب. با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ترافیک ارگانیک دریافت کنید

بهینه سازی موتورهای جستجو شامل بهبود صفحات وب برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل است.

در واقع سئو چیست؟

در بهترین سطح پایه، به این موارد مربوط می شود:

  • یافتن عبارات جستجویی که مشتریان هدف شما در واقع برای جستجو از آنها استفاده می کنند.

  • ایجاد مطالب (وبلاگ، صفحات وب آیتم ها و غیره) پیرامون آن نکات موضوعی.

  • انجام کارهای “تخصصی” (از جمله لینک سازی) برای بالا بردن این صفحات وب در صفحات نتایج موتورهای جستجوی آنلاین.

شماره 3: از نوشتن محتوا برای افزایش ترافیک وب استفاده کنید.

هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید، در واقع خیلی بهتر خواهید بود که تلاش خود را روی SEO (تولید محتوا) متمرکز کنید. در این میان صرفاً به کسب ترافیک وب توجه کنید و موارد مختلف را کنار بگذارید.

شماره 4: روی ساخت سایت خود تمرکز کنید.

در همین حال، سایت اینترنتی شما احتمالاً می تواند بدون پروفایل در اینستاگرام، فیس بوک (صفحه) و همچنین توییتر کار کند. فقط تمرکز خود را بر روی ایجاد آن متمرکز کنید.

شماره 5: Traffic در واقع یک بازی طولانی مدت است.

ترافیک وب سایت چیزی است که شما بیشتر از همه به آن نیاز دارید، اما ساختن آن زمان می برد. همانطور که کسی ادعا کرد، هر چیزی برای دستیابی به زمان خودش نیاز دارد. صرف نظر از اینکه دقیقاً چقدر قصد دارید بچه دار شوید، در ایده آل ترین موارد، 9 ماه طول می کشد تا بچه دار شوید. برخلاف یک کودک، در واقع عواملی وجود دارد که می توانید برای به دست آوردن ترافیک وب سایت و موارد بیشتر انجام دهید.

شماره 6: هر چه بیشتر منتشر کنید، ترافیک بازدیدکننده بیشتری دریافت می کنید.

به محض اینکه یک زن باردار می شود، اگر در واقع یک نوزاد، جفت یا حتی 3 بچه کوچک در شکم خود داشته باشد، هیچ گونه روابط جنسی در طول بازه زمانی 9 ماهه بارداری ممکن است این میزان را افزایش دهد. این در واقع سناریوی ترافیک بازدیدکنندگان نیست. پست اولیه وبلاگ می تواند به راحتی 10 بازدید در هر بار به شما ارائه دهد. مورد زیر ممکن است چیزی باشد که شما را از آن 10 بازدیدکننده سایت به 100 نفر در یک زمان برساند. و همچنین در زمانی که شروع به فروش می کنید تا 500 یا حتی 1200 بازدید کننده وب سایت را دریافت کنید.

شماره 7: قرار نیست همه پست های وبلاگ ترافیک وب شما را جذب کنند.

همه پیام‌ها در واقع برای ترافیک بازدیدکنندگان ساخته شده‌اند، اما مطمئناً همه پست‌های وبلاگ دقیقاً حجم ترافیک بازدیدکنندگان را به شما ارائه نمی‌دهند. قانون 80/20 * در اینجا قابل اجرا است. برخی از محتوای شما منجر به افزایش ترافیک وب می شود، برخی دیگر مطمئناً کمی از ترافیک بازدیدکنندگان را به همراه خواهند داشت و حتی بیشتر از آن، مطمئناً هیچ وب سایتی ارائه نمی شود.

ترافیک

این در واقع واقعیت نوشتن وبلاگ است. باید باهاش ​​کنار بیای

*اصل پارتو بیان می کند که برای بسیاری از رویدادها، تقریباً 80 درصد از تأثیرات ناشی از 20 درصد از علل است. جوزف ام. جوران، مشاور مدیریت، این اصل را پیشنهاد کرد و آن را به افتخار اقتصاددان ایتالیایی ویلفردو پارتو، که در سال 1896 در دانشگاه لوزان به ارتباط 80/20 اشاره کرد، نامگذاری کرد. – ویکیپدیا

# 8: ترافیک در واقع یک بازی اعداد است.

یادتان هست در شماره 65 بالا به شما اطلاع دادیم که به ساخت سایت خود ادامه دهید؟ بله، در واقع هیچ راه دیگری وجود ندارد. در نهایت، به دلیل برخی از نقاط داده حیاتی، مطمئناً شروع به یافتن آنچه برای شما مفید است و همچنین چه چیزی برای شما مفید نیست. (در این مورد بیشتر در فاکتورهای 76 و 76 که در زیر ذکر شده است).

شماره 9: به یک برنامه محتوا نیاز دارید.

بنجامین فرانکلین “با شکست در آماده شدن، در حال آماده شدن برای شکست هستید” در اینجا نیز صادق است. در واقع به همین دلیل است که شما باید جیک طرح محتوا را تکرار کنید ترجیحاً یک بار در روز یا 5 بار در هفته پست کنید. حداقل زمانی که شما شروع به دریافت ترافیک خوب می کنید، یک پست در هفته است.

شماره 10: موفقیت در واقع یک بازی اعداد است.

دلیل خوبی است که آنها می گویند “محتوا پادشاه است”. دژهرچه محتوای بیشتری پست کنید، ترافیک بیشتری به شما می رسد. هرچه ترافیک بیشتری دریافت کنید، تعداد تبدیل هایی که خواهید داشت بیشتر می شود. هر چه تعداد تبدیل‌ها بیشتر باشد، شانس موفقیت شما بیشتر می‌شود.

شماره 11: فقط در همان سال اول به ارسال پست ادامه دهید.

احتمالاً متوجه شده‌اید که به‌روزرسانی مقاله‌های قدیمی وبلاگ به راحتی می‌تواند در برخی مواقع ترافیک بازدیدکنندگان را به طور قابل توجهی به وب‌سایت شما افزایش دهد.

برایان دین از backlinko.com تنها از طریق به‌روزرسانی و راه‌اندازی یک پست قدیمی، ترافیک ارگانیک وب‌سایت خود را تا 260 درصد بهبود بخشید.

ابزاری که برایان برای اینکه بداند با کدام پست وبلاگ کار کنید در واقع ابزار Animalz Revive (رایگان) از آن استفاده می کند.

در حالی که ممکن است به همین ترتیب این کار را انجام دهید، اما در سال اول خود مطمئناً در انتشار محتوا در وب سایت خود بسیار بهتر خواهید بود.

ابزار Animalz Revive از Google Analytics شما برای مکان یابی صفحات وب که بیشترین کاهش ترافیک وب را نشان می دهند، استفاده می کند. صفحه وب باید حداقل یک سال قدمت داشته باشد. (آیا اکنون متوجه شده اید که چرا ما از شما خواسته ایم قبل از تلاش برای بهینه سازی پست های وبلاگ قدیمی خود یک سال کامل صبر کنید؟).

شماره 12: محتوای وب فوق العاده ایجاد کنید.

اثربخشی سایت اینترنتی وابسته شما بستگی به تولید محتوای باکیفیت دارد که پیوندهای وب وابسته شما به طور طبیعی در آن قرار می گیرند.

تیم فریس با بیش از 100 نفر از افراد محبوب مصاحبه کرد و این سوال را از آنها پرسید:

“کدام خرید 100 دلاری یا کمتر تاثیر مثبتی بر زندگی شما در شش ماه گذشته (یا در حافظه اخیر) داشته است؟”

تیم به طور یکپارچه پیوندهای وابسته خود را در محصولاتی که در پاسخ‌هایی که به عنوان مقاله جمع‌آوری می‌کرد به آن اشاره کرد، گنجاند.

هنگام توسعه محتوای وب برای وب سایت وابسته خود، این در واقع یکی از کارهایی است که باید سعی کنید انجام دهید.

شماره 13: محتوای همیشه سبز یا حتی ماندگار بهترین عملکرد را دارد.

محتوای همیشه سبز در واقع همان محتوایی است که سال ها دوام می آورد.

در حالی که باید دائماً محتوا ارسال کنید، بدانید که مطمئناً همه محتوا به طور مؤثر کار نمی کند. در واقع به همین دلیل است که باید به طور مداوم برای محتوای همیشه سبز تلاش کنید، البته نه پست های خبری. اگر نتایج واقعاً در ابتدا برای شما ضروری است، ممکن است بعداً بتوانید اخبار را انجام دهید.

محتوا، آزمایش شده با زمان یا موارد دیگر، در موارد جدیدتر پنهان می شود و همچنین در نهایت درست در میان مجموعه سایت وبلاگ شما محو می شود. از آنجایی که در واقع دیگر قابل مشاهده نیست که بدون زحمت آن را مشاهده کنید، ممکن است ارزش خودش کاهش یابد. اما آیا می‌دانید که محتوای وب منسوخ هنوز ممکن است واقعا مفید باشد؟

محتوای اطلاعات مربوطه به طور منظم توسعه می یابد، به طور موثری قدیمی را منسوخ می کند و در نتیجه مطمئناً مفید نیست. در واقع به همین دلیل است که وقتی یک بازدیدکننده سایت در محتوای قدیمی شما اتفاق می‌افتد (با ذکر تاریخ)، قطعاً دکمه بازگشت خود را می‌زند و به سرعت از سایت اینترنتی شما دور می‌شود. شما به راحتی می توانید محتوای بی انتها را از طریق بهبود مستمر آن و همچنین شامل لینک های وب ایجاد کنید.

ارتقای مداوم پست های قدیمی خود در بدترین حالت باعث حفظ رتبه موتور جستجوی اینترنتی شما و در بهترین حالت افزایش آن می شود.

برخی از پلتفرم‌ها این مشکل را تا حدودی از طریق ارائه «جدیدترین» یا حتی «محبوب‌ترین» یا حتی «پست‌های مرتبط» شما در هر صفحه وب برطرف می‌کنند.

همچنین ممکن است از طریق حذف تاریخ ها از پست های وبلاگ خود آن را حل کنید. این مهم نیست که محتوای شما چقدر مرتبط باشد، چندین بازدیدکننده قطعاً آن را منسوخ می‌بینند، فقط به این دلیل که روزگار بسیار قدیمی‌تری دارد.

این قانون کلی را به طور مداوم به خاطر بسپارید: برای هر دو محتوای جدید و به روز شده، یک محتوای همیشه سبز ایجاد کنید.

نمی توانی بنویسی؟

وحشت نکنید.

گری واینرچوک می گوید: «سند، ننویس». مرور تجربیات خود یا حتی یک چیز که آموخته اید به راحتی می تواند برای خواندن جذاب باشد و همچنین افرادی را که علاقه مند به دنبال کردن پیشرفت شما هستند ترغیب کند.

اگر در حال برون سپاری محتوا هستید، با متخصصان باتجربه در حوزه خاص خود کار کنید. آنها به راحتی می توانند به شما در تولید کار با کیفیت بالا و قابل اعتماد کمک کنند. این به راحتی می تواند ترافیک بازدید کننده بیشتری، بازدیدکنندگان وب سایت درگیر و همچنین فروش بیشتر وابسته ایجاد کند.

شماره 14: قدرت سئو را بدست آورید.

هنگام جستجوی اطلاعات مرتبط، افراد آنلاین می شوند. سئوی درون صفحه، تحقیقات کلمات کلیدی و همچنین ساخت لینک به ربات گوگل اجازه می دهد تا این اطلاعات مرتبط را پیدا کند و همچنین آن را در اختیار جستجوگران اینترنتی قرار دهد. در واقع به همین دلیل است که شما باید بدانید که اصول سئو را به درستی انجام دهید تا از ترافیک بازدیدکنندگان ارگانیک حاصل از موتورهای جستجو سود ببرید.

شماره 15: از گوگل وبمستر تولز استفاده کنید.

کنسول جستجوی گوگل یک سرویس وب توسط گوگل است که به مدیران وب اجازه می دهد تا وضعیت نمایه سازی را بررسی کرده و دید وب سایت های خود را بهینه کنند. تا 20 می 2015 این سرویس Google Webmaster Tools نام داشت. در ژانویه 2018، گوگل نسخه جدیدی از کنسول جستجو را با تغییراتی در رابط کاربری معرفی کرد. – ویکیپدیا

شماره 16: از Google Analytics استفاده کنید.

Google Analytics یک سرویس تجزیه و تحلیل وب ارائه شده توسط گوگل است که ترافیک وب سایت را ردیابی و گزارش می کند، در حال حاضر به عنوان یک پلت فرم در داخل مارک Google Marketing Platform. گوگل این سرویس را در نوامبر 2005 پس از خرید Urchin راه اندازی کرد. – ویکیپدیا

شماره 17: به منابع ترافیک بازدیدکنندگان خود توجه کنید.

منابع ترافیک بازدیدکننده شما ممکن است شامل تمام ترافیک ارگانیک، پولی، شبکه های اجتماعی، ارجاع، نمایش، ایمیل یا حتی ترافیک مستقیم باشد. درک اینکه هر کدام واقعا از کجا می آیند و همچنین اطلاعات جمعیتی بینندگان شما در واقع بسیار مهم است. از این رو می توانید پیام خود را برای ارائه بهترین توصیه های محصول وابسته شخصی سازی کنید.

Google Analytics داده های منبع ترافیک مانند زمان صرف شده در صفحه وب، نرخ پرش، موقعیت جغرافیایی، سن، جنسیت، زمان روز، دستگاه ها (تلفن همراه در مقابل رایانه رومیزی) و غیره را در اختیار شما قرار می دهد. بررسی این موضوع مطمئناً باعث می شود تلاش خود را بر روی بالاترین ترافیک تبدیل ممکن متمرکز کنید.

# 18: به طور مداوم نرخ تبدیل خود را آزمایش و بهینه کنید.

فرض کنید کانالی دارید که در آن آیتمی را با استفاده از پیوندهای وب وابسته تبلیغ می کنید. بیایید تصور کنیم که 500 بازدید در روز با نرخ تبدیل 2٪ دریافت می کنید. این بدان معناست که شما 10 مرجع دریافت می کنید.

برای رفتن به 20 مراجعه، 2 امکان برای شما باز است. یا زمانی را صرف جذب 500 بازدیدکننده بیشتر کرده اید یا سعی می کنید نرخ تبدیل را به 4 درصد افزایش دهید.

به نظر شما انجام کدام یک راحت تر است؟

اجازه بدید ببینم.

ایجاد اعتبار دامنه از طریق نوشتن یک وبلاگ و همچنین پست های وبلاگ مهمان برای به دست آوردن ترافیک وب ارگانیک بیشتر، مطمئناً ماه ها طول می کشد. اما بهینه‌سازی صفحه فرود، آزمایش فراخوان برای اقدام شما و همچنین داشتن تکنیک بهینه‌سازی نرخ تبدیل می‌تواند به راحتی نرخ تبدیل را تا ۲ درصد در کمترین زمان افزایش دهد.

از این رو آزمایش و همچنین بهینه سازی وب سایت شما نتایج بسیار بهتری را با ابتکار کمتر به دست می آورد.

# 19: آیا به ابزار دیگری نیاز است؟

زیاده روی در هر چیزی بد است. مشکل بازاریاب‌های آنلاین وابسته مبتدی در واقع جمع‌آوری ابزارهای زیادی است با این فرض که این همان چیزی است که آنها را به برتری می‌رساند. این در واقع برعکس است که در واقع ذکر شده است. منابع بی‌شماری همه آن‌ها را فلج می‌کند و به حالت غیرفعال می‌رود. فعلاً به 2 ابزار بالا پایبند باشید (نگاه کنید به شماره 15 و همچنین # 16). آنها مطمئناً تمام داده های مورد نیاز برای ادامه حرکت در بهترین مسیر را به شما ارائه می دهند.

نتیجه

شما آنها را دارید. 19 روش برای هدایت ترافیک به تجارت بازاریابی وابسته و کسب درآمد.

امیدوارم از آنها استفاده کنید.

موفق باشید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا