بازاریابی اینترنتی

استراتژی های بازاریابی اینترنتی را منتشر کنید

ایجاد لینک یک فعالیت آسان نیست ، به خصوص برای مبتدیان. این باید قدم به قدم گرفته شود و البته به روشی مشروع. امروز گوگل هنگام کنترل اسپم در موتور جستجوی خود ، سختگیرانه تر با قوانین و مقررات خود کار می کند ، و این باعث می شود که بازاریابان اینترنتی و مشاغل کوچک رتبه وب سایت های خود را دشوار نکنند. دیگران آن را یک چیز خوب می دانند و دیگران استدلال می کنند که این بزرگترین چیزی است که اتفاق افتاده است.

و بنابراین ، برای ثبت نام در موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو باید از روشهای قانونی و دقیق راهبردهای ایجاد لینک پیروی کنید.

در اینجا 7 استراتژی وجود دارد که به شما در تولید بک لینک مناسب کمک می کند و حدس می زنید این تکنیک ها توسط پنگوئن مورد ستایش چیست ، هیچ کس نمی تواند ادعا کند که این لینک های جعلی هستند.

پیوندها را غیرفعال کنید

برای دیدن لینک های شکسته سایت خود ، باید از GWT استفاده کنید. به GWT بروید ، بر روی وب سایت خود کلیک کنید ، لیستی ظاهر می شود که از آن شما باید “سایت سلامت” را انتخاب کنید. در آخر “خطاهای اسکن” را انتخاب کنید. در پایین لیستی نمایش داده می شود که تمام URL هایی را که لینک به سایت شما دارند دریافت خواهید کرد. پیوندهای خراب را با یک تغییر مسیر 301 حل کنید.

انتساب خودکار

از کشف کامل مکانهای خدمات مرجع مانند tynt که باعث افزایش میزان ترافیک شما در صفحه می شود به همراه پیوندهای مربوط به لنگر مربوطه ، استفاده کنید.

پیوندهای تصویر

اگر صفحه شما در CSS یا CSS Elite و Gallery ساخته شده است ، سایت خود را به چندین دایرکتوری CSS مانند Mania CSS ارسال کنید.

ارسال یک راهنما

یکی از بهترین تکنیک هایی که برای بازاریابی برند استفاده می شود. وقتی از نام تجاری خود در متن لنگر برای ارسال یک راهنمای استفاده می کنید ، تبلیغات برند یا محصولات و وب سایت های خود را ارتقا می دهید. هنگامی که از نام تجاری خود استفاده می کنید ، در فرآیند ارسال کتابخانه خود ، کلمات کلیدی و پیوندهای سودآوری خود را هدف قرار می دهید ، در واقع می توانید همزمان نام تجاری خود را بسازید.

کمکهای مالی کنید

به دنبال “صفحه اهدا کنندگان” و “صفحه اهدا” باشید. شما می توانید انتخاب کنید که مبلغی را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی صفحه خود را به مخاطبان مورد نظر خود و مشتری بالقوه بازاریابی کنید.

بازار تجارت محلی

بهترین و مؤثرترین پیوندها نه تنها برای بک لینک ، بلکه برای ایجاد اعتماد نیز پیوندهایی هستند که شما از Bureau of Better Business (BBB) ​​و اتاق تجارت دریافت خواهید کرد. نیازی به نگرانی درمورد درخواست هزینه ثبت نام نیست زیرا پرداختی که برای عضویت پرداخت می کنید می تواند به عنوان هزینه شروع کار در نظر گرفته شود. به همین ترتیب ، شما برای سایت خود ترافیک گسترده ای بدست می آورید که در افزایش محبوبیت سایت شما بسیار مفید است.

یک حساب کاربری جذاب و آموزنده توییتر ایجاد کنید

توییتر ، یکی از بهترین سایت های رسانه های اجتماعی است که از بازاریابی گسترده در بازاریابی سایت ها و محصولات خود استفاده می کند. با این وجود ، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید که قطعاً برای مخاطبان هدف شما ارزشمند و جذاب باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا