بازاریابی اینترنتی

استراتژی های بازاریابی آنلاین برای سال 2017

اگر می خواهید بازار خوبی داشته باشید ، باید برنامه ریزی کنید ، تغییرات را پیش بینی کنید و از روندها سود ببرید. سال گذشته سال خوبی برای بازاریابی اینترنتی بود. برای رقابتی ماندن ، باید از استراتژی های زیر در زمینه بازاریابی در سال 2017 استفاده کنید.

1. واقعیت افزوده

چه کسی می داند Pokemon Go روزانه میلیون ها دلار به همراه دارد؟ برنامه دو درس به ما داده است: کاربران امروز تجربه های واقعیت افزوده را تجربه می کنند و این پتانسیل برای کسانی که می خواهند وارد این جهان شوند بسیار عالی است. در آینده مارک های بیشتری را پیدا خواهید کرد که تبلیغات AR ، بازی AR و غیره را ارائه می دهند.

2. پخش مستقیم

کاربران رسانه های اجتماعی امروز به محتوای واقعی دسترسی دارند. امروزه به دلیل سرعت زیاد اینترنت و میلیون ها دستگاه تلفن همراه ، جریان زندگی آسانتر شده است. می توانید ببینید که برنامه های بیشتر و بیشتری با پخش مستقیم فیلم ها ارائه می شوند. بنابراین شاید بخواهید امسال از این ویژگی لذت ببرید.

3. مشاهده داده ها

اگر بازاریاب هستید ، اهمیت داده ها را می دانید. در واقع ، شما باید از اطلاعات کمی استفاده کنید تا بدانید که چه کسی به چه چیزی علاقه دارد. مشکل این است که تحلیلگران داده های امروز درک زیادی از داده های گفته شده دارند. در واقع مغز ما نمی تواند حجم زیادی از داده ها را بدون کمک دستگاه ها پردازش کند.

اکنون ، تجزیه و تحلیل داده ها به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی به یک تکه کیک تبدیل شده است. امروزه می توانید از تنوع ابزارهای تحلیل داده موجود در بازار بهره مند شوید. در سال های آینده این فناوری کمی پیشرفته تر خواهد بود و شما نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها بیشتر خواهید داشت.

4. تبلیغات بومی

از نظر روند ، تبلیغات محلی در لیست قدیمی ترین روندها قرار دارد. در حقیقت ، سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت ، این استراتژی نوعی نگاه طبیعی به شما می بخشد.

امروزه تبلیغات محلی در حال افزایش است و محبوبیت زیادی پیدا می کند زیرا خریداران اهمیت چندانی به انواع سنتی تبلیغات نمی دهند. علاوه بر این ، این شکل از تبلیغات روشی جالب برای جلب توجه مصرف کنندگان است.

5. بازارهای طاقچه

هجوم بازاریابان آنلاین وجود دارد اما تعداد مصرف کنندگان با همان نرخ در حال افزایش نیست. میلیون ها مارک جدید برای دریافت سهم خود از درآمد وارد آن بازارها می شوند. این مسئله در مورد رسانه های اجتماعی صادق است.

پس چه کاری می توانید انجام دهید تا موفق باشید؟ خوب ، ممکن است بخواهید خاص باشید. به عبارت دیگر ، شما باید یک طاقچه خاص را هدف قرار دهید و سعی کنید با یک محصول خاص ، جمعیتی باریک تر بکشید.

6. یک تجربه قدرتمند

امروزه از تجربیات فراگیر استفاده می شود. در واقع ، آنها می خواهند کارهای بیشتری در صفحه نمایش تلفن های هوشمند خود داشته باشند. بنابراین ، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده دو موردی هستند که می توانند برای جلب توجه کاربران استفاده کنند. بنابراین ، چگونه می توانید از این فناوری بهره مند شوید؟ خوب ، به عنوان مثال می توانید از 360 فیلم استفاده کنید.

بنابراین ، اگر به دنبال برخی استراتژی های جامد بازاریابی آنلاین برای سال 2017 هستید ، پیشنهاد می کنیم این استراتژی ها را بررسی کنید. آنها برای بسیاری از افراد کار کردند. امیدوارم که آنها برای شما هم کار کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا