بازاریابی

استراتژی سئو چین – بازاریابی اینترنتی برای میلیاردها نفر؟

به نظر می رسد چینی ها در زمینه استفاده از اینترنت تاکنون به مرحله جهانی رسیده اند. اکنون چین کشوری است که بیشترین تعداد کاربران اینترنت را در خود جای داده است. تعداد کاربران اینترنت در چین به سرعت در حال رشد است و نزدیک به 200 میلیون کاربر است. با تغییر اوضاع ، شرکت ها در چین در حال افزایش هستند. من گزارشی از نمایش موتور بهینه سازی موتور جستجو در چین به نام SES China را خواندم. اگر وقت ندارید همه مقاله های مرتبط را در زیر بخوانید ، یک خلاصه این است: چه نوع استراتژی های SEO برای فروش در بازار چین لازم است؟

از آنجا که این روشی است که مردم در سراسر جهان انجام می دهند ، پسر کوچک در ایالات متحده در مورد او چه کاری انجام می دهد. آیا راهی برای سوار شدن بر امواج در چین وجود دارد؟ آیا همه ما باید فنگ شویی را یاد بگیریم؟ این آسان تر از تلاش برای یادگیری چینی است.

کارمندان یک کارخانه شلوار جین در چین در هر ساعت تا 6 سنت درآمد کسب می کنند! یک کارگر متوسط ​​در چین فقط 2-3 دلار در روز درآمد دارد. احتمال اینکه یک بازاریاب اینترنتی چیزی به صورت آنلاین به مردم چین بفروشد ، چقدر است؟ امروز ، هر روز ، بیش از 150،000 نفر در چین حساب های کارگزاری جدیدی باز می کنند و صدها دلار جمع می کنند ، که احتمالاً باعث نجات جان افراد در بازار چین در معرض خطر می شود. فروش مشاوره سرمایه گذاری بسیار گران چطور؟ من مطمئن هستم که برای میلیون ها چینی در این منطقه بازاری وجود دارد.

من فکر می کنم چین همان خواسته های آمریکایی ها در مورد خانواده و ثروت را دارد. در مورد این ایده که به نظر شما مردم چین علاقه مند به کسب درآمد اینترنتی هستند چطور؟ آیا فکر می کنید راهی برای یادگیری آنها در مورد بازاریابی اینترنتی وجود دارد؟ احتمال این وجود دارد که به اندازه گذشته در اینترنت پاره شود. کنار گذاشتن یک چینی متوسط ​​سخت ترین کار است ، زیرا پول بسیار سخت است و در چین چندان منطقی نیست.

اساساً ، من فکر می کنم برای فروش آنلاین در چین ، شما باید یک استراتژی ساده اما ایمن SEO را دنبال کنید ، که مشابه استراتژی مورد استفاده در غرب است. قبل از آن ، اطلاعات با کیفیت خوب و بسیاری از اطلاعات رایگان و اطلاعات با کیفیت خوب را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهید. بعد از مدت ها بدون اطلاعات و آموزش مناسب ، فکر نمی کنید مردم چین تشنه آموزش و اطلاع رسانی با کیفیت هستند. میلیونها نفر هستند!

همه اینها به اطلاعات با کیفیت برمی گردد. (آه ، اگر در مورد بازار چین جدی هستید ، باید مترجم چینی خوبی پیدا کنید). حتی اگر میلیون ها دانشجوی چینی انگلیسی یاد بگیرند ، اگر وب سایت شما به زبان چینی صحبت کند ، قطعاً تجارت خود را به روی مردم چین باز خواهید کرد! موفق باشید با استراتژی SEO چین خود! ….. (جی ژیان!)

SES چین

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا