بازاریابی

استراتژی بازاریابی محصول جدید

بازاریابان روشهای بسیاری را امتحان و آزمایش کرده اند که می توانند استراتژی بازاریابی موفق محصول جدید را بکار گیرند ، بسیاری از آنها شامل نوعی مؤلفه رسانه اجتماعی است. این بدان معنی است که استراتژی بازاریابی محصولات جدید اکنون به شدت به اینترنت وابسته است. موفقیت همیشه با یک استراتژی شروع می شود و برای محصول جدید شما این یک ضرورت است.

بازاریابی اینترنتی آنقدر گسترده شده است که بازاریابان از طریق یک پلت فرم آنلاین متفاوت به استراتژی های مختلفی برای بازاریابی محصولات نیاز دارند. Pinterest مانند فیس بوک نخواهد بود ، بنابراین ، تعیین انواع بازاریابی اینترنتی که بیشتر مربوط به محصول شماست ، مهم است. با این حال ، برخی از روش های کلی وجود دارد که باید همیشه مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات جمعیتی خود را پیدا کنید

هنگام تدوین استراتژی بازاریابی محصول جدید خود ، با جمع آوری لیستی از انواع افرادی که بیشتر علاقه مند به محصول شما هستند ، شروع کنید. تا حد امکان خاص باشید. شاید توصیف شما از بازار هدف و شناسایی افراد واقعی در شبکه های اجتماعی که نماینده مشتری هدف هستند ، مفید باشد.

ایجاد سر و صدا

ارائه هدایای رایگان نیز راهی عالی برای تولید وزوز درباره محصول شما بصورت آنلاین است. از مردم بخواهید که عکسی از محصول شما را برای به دست آوردن یک عکس به صورت رایگان به اشتراک بگذارند یا دوباره ارسال کنند. پیشنهادات و تبلیغات رایگان همچنین می تواند به بهبود مطبوعات روزانه وبلاگ شما کمک کند. در ازای نوشتن یک بررسی برای محصول خود ، یک وبلاگ با وضعیتی برای محصول خود پیدا کنید و به آنها نمونه رایگان بدهید.

اگر افراد مشهور یا تأثیرگذار در صنعت وجود دارند که متناسب با بازار هدف هستند ، به آنها هدایای رایگان بدهید. اگر محصول شما را دوست داشته باشند ، آنها احتمالاً پیام “تشکر” را ارسال می کنند که ترافیک اینترنت زیادی را به حساب های وب سایت یا رسانه های اجتماعی محصول شما هدایت می کند.

از سئو استفاده کنید

استراتژی بازاریابی محصول جدید همچنین باید شامل SEO باشد. مخاطبان مورد نظر خود را تجزیه و تحلیل کرده و لیستی از کلمات کلیدی را که ممکن است برای جستجوی محصولات مشابه استفاده کند ، ایجاد کنید. در صورت امکان ، سئو را در توضیحات محصول خود یا هرگونه اطلاعیه مطبوعاتی که به صورت آنلاین ارسال می کنید ، درج کنید. پیاده سازی سئو با ایجاد یک وبلاگ به عنوان بخشی از وب سایت محصولات خود. محتوای وبلاگ شما موفقیت استراتژی سئو را تعیین می کند. ممکن است که رقبا از همان کلمات استفاده کنند ، بنابراین تهیه محتوای مفید برای بازار هدف مهم است.

برای تبدیل شدن به یک متخصص در ساخت محصول خود از وبلاگ ها و سایر اشکال رسانه های اجتماعی استفاده کنید. از وب سایتهایی مانند MeetUp و Eventbrite برای ایجاد رویدادهای مستحکم پیرامون محصول و اطلاعیه های مطبوعاتی خود استفاده کنید تا به مردم درباره وقایع بگویید. نمونه ها شامل نمایش های گالری و نمایش های مزه مزه است. همچنین ، به گروههای LinkedIn بپیوندید یا ایجاد کنید که می توانید اطلاعات مربوط به محصول خود را در صفحه های بحث و گفتگو به اشتراک بگذارید. اشتراک و پیوند مجدد به وب سایت خود از طریق این رسانه اجتماعی به ایجاد پروفایل سئو کمک خواهد کرد.

ایجاد یک استراتژی بازاریابی محصول جدید برای راه اندازی محصول جدید در هر بازاری ، آنلاین یا فروشگاه های آجری و ملات ضروری است. اگرچه همه برنامه ها موفق نمی شوند ، اما موفقیت آمیز بودن بدون ایجاد یک نقشه در ابتدا تقریباً غیرممکن است. استراتژی بازاریابی محصول جدید مهم است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا