بازاریابی

استراتژی بازاریابی مؤثر برای مشاغل کوچک

بازاریابی محتوا

در این عصر دیجیتال ، بازاریابی محتوا به یکی از قدرتمندترین ابزارها برای برقراری ارتباط با مشتریان هدف شما تبدیل شده است. بازاریابی درون ورودی خدمات جستجو و رسانه های اجتماعی را به نمایش می گذارد تا دید شما را برای جذب مخاطبان بیشتر به وب سایت شما نشان دهد. مارک های برتر شرکت ها برای استراتژی های بازاریابی خود به آژانس های بازاریابی محتوا تکیه می کنند تا آنها را در مرحله جهانی اجرا کنند و سازمان یافته بمانند.

بسیاری از شرکتهای بازاریابی محتوا برای کمک به برندها در آموزش عموم و جلب اعتماد مردم ، استراتژی های بازاریابی را تدوین کرده اند. به همین دلیل است که بیش از 80٪ از متخصصان بازاریابی دیجیتال به صاحبان مشاغل بازاریابی استراتژیک در سال 2017 توصیه می کنند که به افزایش فروش و رشد کمک می کند.

چرا استراتژی بازاریابی محتوا.

• ارزان تر است

• ارتقاء آگاهی از برند

• ایجاد ترافیک به وب سایت خود

بازاریابی محتوا فرایندی است که برای افزایش دید شما و نشان دادن تخصص شما نیاز به یک تحویل منظم و مداوم از محتوای متمرکز دارد. مهم است که استراتژی بازاریابی خود را مستند کنید که باید اهداف ، تحقیقات ، تاکتیک ها و معیارهای خود را برای دستیابی به نتایج مفید به دست آورد.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید آنها را محور استراتژی بازاریابی دیجیتال خود قرار دهید.

1) یک داستان اصلی برای برندسازی ایجاد کنید

در مورد محصول یا خدمات خود محتوا و نیازها و انتظارات مشتریان ایجاد کنید. این مهمترین بخش یک استراتژی بازاریابی محتوا است که به شما کمک می کند تا با مشتریان بالقوه خود در ارتباط باشید.

داستان برندینگ باید صحیح ، صادقانه و عادلانه توصیف حضور شرکت ، توضیحات محصول ، نام تجاری ، آدرس و خطوط شناسایی شما باشد.

اگر کتاب مارک تجاری یا قوانین رسمی برای تهیه یک داستان برندسازی ندارید ، به مارک های مشابه آنلاین نگاه کنید.

2) ایجاد آگاهی از نام تجاری

شما می توانید با برجسته کردن ویژگی ها و مزایای محصول خود از طریق بازاریابی مطالب و تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی و سایر وب سایت های تجاری ، آگاهی از برند را بسازید.

نوشتن مطالب جدید در وب سایت یا وبلاگ خود ، ایجاد محتوای گرافیکی ، فیلم ها ، انیمیشن ها و غیره از راه های عملی است که می تواند منجر به افزایش ترافیک و یا مراجعه کنندگان به سایت شما شود.

3) قالبهای بازاریابی محتوای مؤثر

با ایجاد محتوا ، باید موضوعی را که می نویسید ، و فرمی را که باید برای موفقیت در کسب و کار استفاده کنید ، بدانید. قالب های بازاریابی محتوا شامل مجموعه کاملی از مطالب است که برای حل مشکلات مشتری در هر مرحله با اطلاعات دقیق استفاده می شود.

برخی از قالب های بازاریابی مانند پست های وبلاگ ، مقالات ، بررسی ها ، مطالب ویدئویی ، خبرنامه ها ، برگه های کار ، کتابهای الکترونیکی و غیره در جذب مشتری جدید و بستن نکات بسیار مفید هستند.

4) عملکرد فروش خود را نظارت کنید

بدون اندازه گیری نتایج مناسب ، نمی توانید بگویید که استراتژی بازاریابی محتوایی شما کار می کند یا خیر. شما نمی توانید مخلوط کردن را ببینید ، و حتی نمی توانید شانس خود را تشخیص دهید.

بسیاری از معیارهای بازاریابی محتوا وجود دارد که می توانید روی آنها از جمله ترافیک وب سایت ، پیوندها ، لایک ها ، ارسال ها ، نظرات ، اشتراک ، بارگیری ها و تبدیل منجر به تمرکز کنید.

با اندازه گیری معیارهای مناسب برای محتوای داخل و خارج از سایت ، می توانید به راحتی اهداف و خواسته های خود را تعریف کرده و نتایج بازاریابی محتوا را مشاهده کنید.

5) مطالب پرداخت شده را تبلیغ کنید

سیستم عامل های تبلیغاتی پرداخت شده به شما امکان می دهند محتوای مخاطبان خاص ، ترافیک واجد شرایط ، مشتریان بالقوه و پایگاه مشتری خود را تبلیغ کنید. تبلیغات پرداخت شده گران است و به شما در رسیدن به بازده بالای سرمایه گذاری کمک می کند.

برخی از روش های تبلیغاتی پولی که برای تبلیغ محتوا استفاده می شود عبارتند از: تبلیغات فیس بوک ، Google AdWords ، LinkedIn ، توییتر ، خبرنامه های ایمیل ، رویدادها و غیره.

ارتقاء محتوای شما از طریق رسانه یا تبلیغات پولی می تواند به مخاطبان هدف کمک کند تا متوجه محتوای شما شوند که منجر به تبدیل بهتر می شود.

نتیجه

بازاریابی تغییری را به سمت مشتری مداری تر و نه مفهومی انجام می دهد. مردم اکنون هزاران بار در روز از طریق بازاریابی در معرض دید هستند و ما باید مراقبت و اقدام لازم را برای آنها انجام دهیم. ما به دنبال پیدا کردن بازار طاقچه ای هستیم که مشتری های ما در آن واقع شده اند و نه فقط روی کارهایی که انجام می دهیم. اینها برخی از استراتژی های بازاریابی محتوا هستند که می توانند به حضور آنلاین شما کمک کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا