بازاریابی اینترنتی

استراتژی بازاریابی اینترنتی من

در زیر به طور خلاصه استراتژی بازاریابی اینترنتی من آورده شده است. شما می خواهید کمپین شما اجرا شود. بنابراین اولین قدم در استراتژی بازاریابی اینترنتی من کشف مخاطبان من در صنعت من است. در این گروه صنعتی می خواهم طاقچه را بیشتر ببندم. این طاقچه بازاریابی اینترنتی است و طاقچه درآمد دارد. بنابراین باید با افرادی که به دنبال کسب درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی هستند آشنا شوم.

بعد ، می پرسم کدام گروه از مردم به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند. حدس می زنم بیشتر افراد در اینترنت مخفیانه آرزو می کنند که بتوانند کد را برای کسب درآمد آنلاین کرک کنند. چه کسی پول بیشتری نمی خواهد؟ من سعی می کنم خودم را در جایگاه افراد دیگر قرار دهم و تماشا کنم که آنها وقت خود را صرف تحقیق در مورد “فرصت های درآمد آنلاین” ، “کسب درآمد برای نوشتن” “تجارت اینترنتی” “بازاریابی وابسته” و غیره کنند. من برخی از آنها را در کار می بینم اما کاملاً از کارشان متنفر هستند و به دنبال این هستند که قبل از بازنشستگی از شغل خود سود کسب کنند. من بعضی از آنها را می بینم که امیدوارند فقط کمی آنلاین درآمد کسب کنند.

اینها افرادی هستند که من برای جستجوی وب در وب برای کار امروز عجله داشتم. اینها افرادی هستند که می توانم روی آنها تمرکز کنم زیرا کالایی که من تبلیغ می کنم برای من مفید یا حتی مفیدتر خواهد بود. بنابراین مخاطبان من مثل من در تلاش هستند تا وارد بازاریابی اینترنتی شوم ، زیرا قبلاً من به همان اندازه که می خواستم برای کسب درآمد آنلاین با انگیزه بالایی باشم. بنابراین ، من تبلیغ خود را بر روی آنها متمرکز می کنم. اما آنچه که هنوز برای من اهمیت دارد ، بودن در سایت اخلاق است. بنابراین من سعی خواهم کرد که درآمد صادقانه ای راجع به آنچه دوست دارم داشته باشم و از این محصول که توصیه می کنم بیزارم.

بعد ، من فکر می کنم ، لیست کرده و لیست همه گروه های مخاطبی را که ممکن است به محصول من علاقه مند باشند ، لیست می کنم. بنابراین لیست من شامل موارد زیر است:

بازاریابان شبکه

مشاغلی که می خواهند نمایش دهند ، بصورت آنلاین دیده می شوند

بازاریاب های وابسته

تبلیغ کنندگان (Google AdSense)

– تبلیغ کنندگان (بازاریابی جستجوی Yahoo)

– برای مادران / پدران در خانه کار کنید

افرادی که دارای وب سایت و فروشگاه اینترنتی هستند

-فرصت های شغلی

– تجارت آنلاین

اینها متداولترین گروه ها یا صنایعی هستند که من هنگام تبلیغ محصولم که باید ارائه دهم ، در کمپین های خود خواهم دید. با این حال ، من باید مراقب کلمه کلیدی انتخاب شده برای ارتقاء نیز باشم. اگر بخواهم نرخ تبدیل بهتری داشته باشم باید باریک و مرتبط باشد و گسترده و عمومی نباشد. اگر کلمه کلیدی من دقیقاً منعکس کننده آنچه من به کسانی که به محصول من احتیاج ندارند ، منعکس نمی شود ، شما نمی خواهید. سپس مخاطبان طاقچه ام را بدست می آورم. بنابراین ، من به دنبال مسیر میانبر و آسان تر نمی روم. بنابراین ، من به اهمیت و کلمات کلیدی با دم بلند تمرکز خواهم کرد که بلافاصله به شما خواهند گفت که این محصول چیست.

بعد ، در مورد همه کسانی که از لیست مخاطبان هستند فکر می کنم که شاید فکرش را هم نمی کردم. به عنوان مثال ، کارمندان اداری ، دانشجویان ، کارمندان بازنشستگی ، دارندگان بدهی کارت اعتباری و غیره. هرکسی ممکن است در جستجوی راههای کسب درآمد در اینترنت باشد. به عبارت دیگر ، ارتباط کلمات کلیدی هدفمند ، یک عامل تعیین کننده مهم موفقیت استراتژی است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا