اخبار بازار

استاد فروش رویایی و دکتر داستانی

امروز نوبت شماست محمد بصیری او بعضی اوقات از او به عنوان استاد و بعضی اوقات به عنوان پزشک یاد می شود.
البته عباس مانش کوچک نشده است و اخیراً نسخه های جدیدی از دوره های روانشناسی ثروت خود را تولید کرده است و امیر شریفی ، دکتر کوبیانی از جمله تیموری ، رنه سینانی ، ارشیانفر و سایر اساتید و پزشکان نیز در تلاشند تا به ایجاد تسهیلات کمک کنند تا افراد جدیدی مانند اینستاگرام افراد جدیدی مانند احمد کلاتا به آن اضافه شوند. برای بسته فروش و بسته های فروش رویایی.
برخی از آنها بر قانون جذب و برخی از تجارت ، موفقیت و ثروت تمرکز می کنند. اما در پایان ، هیچکدام از آنها موفق به ایجاد و راه اندازی یک تجارت واقعی نمی شوند ، اگر قبلاً در جایی سرمایه گذاری کرده اند ، براساس درآمد همان فعالیت فروش و آموزش بسته ها است.

جدا از “فروشندگان رویایی” ، افراد دیگری که می توان آنها را “داستان نویس” طبقه بندی کرد ، مخاطبان ، هواداران و پیروان را جمع می کردند.
این هنرها قصه‌گویی هستند ، افرادی مانند دکتر شیری و سهیل رازی دارای مدرک روانشناسی هستند اما هیچکدام از آنها دفتر ندارند ، درعوض هر یک از آنها یک تجارت و نوعی شرکت و موسسه است که براساس قصه گویی و برگزاری سمینارها و یادگیری از راه دور و فروش بسته های حرفه ای تاسیس و فعال است. در این زمینه.
بیشتر مخاطبان این گروه زن هستند و افرادی که در تنهایی ، شکست و ناکامی عشق قرار می گیرند و سبک زندگی خود را از دست می دهند و نیاز به شنیدن داستان های جالب و اطمینان بخش دارند و البته اینها داستان نویسان و گویندگان کاملاً حرفه ای هستند. آنها.

اصول کار دو گروه “فروشندگان رویا” و “داستان نویسان” البته تا حدودی مشابه هستند و هر دو افرادی با خصوصیات ویژه ای با مهارت فروش بالا ، داستان گویی ، بلاغت ، تخصص و کمی اغوا کننده کلامی هستند. و حتی هیپنوتیزم ایجاد کنید.

– این روش ثابت است و فرایند مشخصی دارد که می توانید با خواندن کتاب تهیه (فرمول مخفی یک میلیونر آنلاین برای فروش تقریباً همه چیز) که توسط جف واکر نوشته شده است ، بدانید.

یک قطعه رایگان از پیتزا گران قیمت را به شما پیشنهاد دهید ، آموزش ناقص را به صورت رایگان ارائه دهید تا نشان دهد شما یک متخصص هستید ، گرایشی را ایجاد کنید که باعث رشد مخاطب و ایجاد احساس نیاز شود ، نمونه هایی از موفقیت های بزرگ را ایجاد کنید که دیگران از طریق آموزش خود به آنها دست پیدا کرده اند. داستان زندگی شخصی آنها را بگویید و اینکه آنها چقدر بدبخت و فقیر بودند و توانستند زندگی خود را تغییر دهند و از کجا به وجود آمده اند ، ثروت و دلسردی و امکاناتی را که اکنون دارند نشان دهند ، ارسال نظرات مثبت کاربر و غیره ، از جمله روند مشترک همه افراد در خواب و داستان گویی.

در همین حال ، ممکن است ریسک داستان نویسان کمتر از رؤیاها باشد ، زیرا داستان نویسان در آرامش و تسکین تنهایی در بازار فعال تر هستند ، اما رویاپردازان قول موفقیت و ثروت فراوان را به قربانیان خود می دهند و امید زیادی دارند و ایجاد انگیزه قوی می کنند و بعد از اینکه مخاطبان و خریداران خواب و خواب و نشاط و مسمومیت و مقابله را می بینند. با خماری و واقعیت ها و دیدن نه تنها هیچ تغییری بلکه مبالغ زیادی برای خرید بسته ها و آموزش های بی فایده را ببینید. آنها ممکن است افسردگی شدید و عواقب آن را تجربه کنند.

متأسفانه برخورد قانونی با رویاپردازان و داستان نویسان در قانون مجازات فعلی دشوار است ، زیرا اثبات آنها دشوار است (اگر غیرممکن نباشد) اگر بخواهیم آنها را به عنوان کلاهبرداری طبقه بندی کنیم ، آنچه بیشتر مردم به ندرت شکایت می کنند (البته هدف من) است. تشویق را تشویق نکنید).

درنهایت ، تا زمانی که مردم به جای شغل و شیوه زندگی مناسب و آرزوی موفقیت و ثروت سریع به دنبال کلیدهای میانبر و مسکن معدنی هستند ، این “فروشندگان رویا” و “داستان گویان” هستند که افراد ساده هزینه آن را پرداخت می کنند. Loa به ثروت سریع می رسد و در ایالات متحده زندگی می کند و در دانشگاه لندن و زندگی لوکس و غیره تحصیل می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا